На Луганщині – тиша. Виявлено ДРГ противника, що потрапила у мінну пастку (офіційне зведення станом на 7.09.15)

З 07.00 6.09. до 07.00 7.09.2015 року на Луганському та Артемівському (Попаснянський район) напрямках вздовж лінії розмежування було відносно спокійно. Водночас, вчора з 13-40 до 13-41 російські найманці зі сторони с. Весела Гора (перебуває під контролем НЗФ «ЛНР») здійснили 1 постріл з АГС-17 у напрямку території РОП ЗСУ на південно-східній околиці м. Щастя. Сьогодні, 7 вересня, з опівночі і до 7 ранку обстрілів позицій сил АТО не зафіксовавно.

За інформацією ГУ МВС у Луганській області, о 16-00 військовослужбовці підрозділу ЗСУ у лісовому масиві, поблизу річки Сіверський Донець, між с. Болотенне та с. Миколаївка Станично-Луганського району, у сильному гнилісному стані з мінно-вибуховими травмами виявили п’ять трупів чоловічої статі (вік встановити не можливо) у камуфльованій формі, з автоматичною зброєю та боєприпасами, без особистих документів. Давність трупів близько двох неділь. На одязі одного з загиблих присутній шеврон з триколором РФ та шеврон ГБР  «Литюча миша». Окрім цього на одному з автоматів присутній триколор «ЛНР» та емблема ГБР «Литюча миша». За поясненнями українських військовослужбовців: бойовики диверсійно-розвідувальної групи НЗФ «ЛНР» намагалися проникнути на територію підконтрольну Україні та підірвалися на мінах.

На МП вилучено: п’ять  АКС калібру 5.45 мм, один автомат —  7.62 мм, із них два Калашникова з підствольними гранатометами, один — з оптичним прицілом, 47 магазинів до автоматів з набоями, вісім гранат «Ф-1», 21 постріл для підствольного гранатомету «ВОГ», три сигнальні ракети,  шість «розгрузок» та дві фляги.

Військовослужбовці ЗСУ повністю контролювали ситуацію на Луганському та Артемівському напрямках — несли службу на блокпостах, ОП та у секретах. Спостерігали за противником у готовності до відбиття будь-яких атак.

Руслан Ткачук, речник АТО у Луганській області, підполковник

7.09.15

 

 

 


Комментарии закрыты