На Луганщині — тиша

Станом на 07.00 20.04.2015 року обстановка на луганському напрямку суттєвих залишалася складною, без тенденції до покращення. Незважаючи на відсутність за останні 24 години бойової активності терористів, реальною залишається загроза у будь-який час відновлення бойовиками НЗФ т.зв. «ЛНР» активної фази бойових дій. За аналогічний період позаминулої доби було зафіксовано 4 обстріли вогневих позицій ЗС України. Прольотів ворожих БПЛА в зоні відповідальності сектору «А» минулої доби також не зафіксовано.
Користуючись режимом припинення вогню, терористи продовжували укріплення своїх позицій, проводили заходи бойової підготовки, доукомплектування НЗФ бойовиків особовим складом та засобами для ведення активних бойових дій.
Бойової активності з терористів т.зв. «ЛНР» найближчим часом не передбачається. Деяке зниження напруги пояснюється проведенням поминальних заходів та релігійних свят намаганням терористами покращити свій негативний імідж в очах місцевого населення та міжнародної спільноти. Водночас спостерігається зростання терористичної активності та антиукраїнської пропаганди серед цивільного населення, здійснюються провокації спрямовані на послаблення органів державної влади в регіоні.

Руслан ТКАЧУК, речник АТО в Луганській області,
Володимир КОРНІЯКА, прес-офіцер сектору «А»
20.04.15

Комментарии закрыты