На Луганщині триває верифікація відведеного озброєння

З 07-00 17.10 до 07-00 18.10.2015 року на Луганському та Артемівському (Попаснянський район) напрямках — перемир’я. Не зафіксовано жодного факту  порушення режиму припинення вогню.

У рамках доповнень до Мінських угод спеціальна моніторингова місії (СММ) ОБСЄ продовжує верифікацію відведеного озброєння: перевіряють серійні номери та райони зосередження техніки та озброєння, які згідно з Мінських угод розміщуються не менш ніж за 15 км від лінії розмежування. Нагадаю, міжнародні спостерігачі працюють і нашій території, і на території тимчасово підконтрольній т.з. «ЛНР».  За повідомленням прес-служби ОБСЄ, станом на 15 жовтня СММ спостерігала за процесом відводу мінометів до одного місця зберігання озброєння т.з. «ЛНР» і до одного — Збройних Сил України та підтвердила наявність всього заявленого озброєння в обох місцях, як це передбачено в додатку до комплексу заходів.

На Луганщині постійно тривають роботи з розмінування. Вчора військові сапери продовжували працювати у районі блокпосту «Сталінград».

Руслан Ткачук, речник АТО у Луганській області, підполковник


Комментарии закрыты