На Луганщині у смт Широкий гірські піхотинці передали школі книги

В Луганській області учасники Антитерористичної операції продовжують шефство над дошкільними та середніми навчальними закладами.

Днями воїни 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади в рамках співпраці із педагогічним колективом загальноосвітньої середньої школи, що розташована в селищі Широкий Станично-Луганського району, передали понад сотню книг та методичних посібників.

Усі видання — українською мовою та можуть бути використані під час вивчення математики, інформатики та світової культури. Цю літературу гірські піхотинці нещодавно за підтримки волонтерської організації придбали на Закарпатті спеціально для дітей Луганщини.    .

Після передачі книжок офіцери військової частини поспілкувалися із директором школи Валентиною Митрофановою, вислухали нагальні проблеми та пообіцяли й надалі надавати допомогу.

- Ми декілька місяців опікуємося дитсадками та школами у прифронтових селищах. Участь захисників Вітчизни у проведення уроків мужності, відвідування школярами польових таборів учасників АТО, допомога у проведенні ремонту приміщень та обладнання спортивних містечок, – ось основні напрямки нашої співпраці з навчаотними закладами, — зауважив офіцер управління бригади капітан Петро Білян.

Найближчим часом, бійці 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади планують побувати з  подарунками у дитячому садку та середній школі у Станиці Луганській.

Дмитро Горбунов, прес-офіцер сектору «А»3 1 (3) 2


Комментарии закрыты