На Луганщині відкрито перший офіційний перехід через лінію розмежування. Триває розмінування та відновлення комунікацій

З 07-00 27.10 до 07-00 28.10.2015 року на Луганському та Артемівському (Попаснянський район) напрямках дотримувався режим припинення вогню. Перемир’я.

Вчора у Станиці Луганській відкрито перший офіційний піший перехід через лінію розмежування у Луганській області. Військовослужбовці ЗС України виконали облаштування пункту в інженерному відношенні та забезпечують його охорону та оборону. Функціонування переходу виконують прикордонники. Перетин лінії розмежування громадян України та іноземців здійснюється за умови наявності електронного дозволу та пред’явлення паспортних документів. За повідомленням прес-служби спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ, протягом першої години після відкриття о 08:00 близько 30 осіб перетнули міст між контрольованою і неконтрольованою українським урядом територією. Патрулі СММ працювали по обидва береги Сіверського Донця.

Військовослужбовці Збройних Сил України продовжують роботи з відновлення магістральних електромереж на напрямку Кримське — Новотошківка.

На Артемівському напрямку у Попаснянському районі, що на Луганщині, в рамках другого етапу сьогодні пройде відведення артилерії калібром до 100 мм. За процесом спостерігають моніторинг-офіцери ОБСЄ. Запрошено представників ЗМІ.

На Луганщині щоденно триває розмінування місцевості. Сьогодні сапери підрозділів ЗС України працюють у районі Станиці Луганської та Кримського. На полігонах продовжуються інтенсивні навчання. Військовослужбовці ЗС України покращують навички стрільби з озброєння БМП та стрілецької зброї.

Руслан Ткачук, речник АТО у Луганській області, підполковник


Комментарии закрыты