На Луганщині військові метрологи обслужили бойові машини першої лінії оборони

У Луганській області з кінця липня на передових позиціях сил АТО та у підрозділах забезпечення бойових дій працюють військовослужбовці Метрологічного центру військових еталонів Збройних Сил у складі ремонтно-відновлювальної групи з перевірки систем управління вогнем бронетехніки. За допомогою пересувних лабораторій вимірювальної техніки вони оперативно проводять роботи різної складності щодо обслуговування танків Т-64Б, Т-72, бронетранспортерів типу БТР-70, бойових машин піхоти БМП-1, БМП-2, а також зразків артилерійського озброєння. Особлива увага приділяється тій техніці, яка тривалий час була в експлуатації в зоні бойових дій.

- За погодженням із керівництвом штабу сектору зони АТО, ми працювал на першій лінії оборони і на даний час повністю завершили обслуговування бронетехніки. В цілому ми перевірили прилади та системи, встановлені на бронетранспортерах та  БМП, — пояснив старший групи військових метрологів підполковник Віталій Тішкін.

За словами офіцерів групи, окрім перевірки та настройки точних приладів і систем, вони надають методичну допомогу фахівцям з обслуговування бойової техніки і вчать виконувати нескладні метрологічні роботи.

На Луганщині ремонтно-відновлювальна група з перевірки систем управління вогнем бронетехніки працюватиме до кінця жовтня поточного року. За цей час вони перевірять усі зразки бронетехніки, яка тривалий час перебувала в зоні бойових дій. Далі свою роботу вони продовжать в інших секторах зони АТО.

IMG_4331Підготував прес-офіцер сектору «А» зони АТО полковник Дмитро Горбунов


Комментарии закрыты