На Луганщині зафіксоване зниження динаміки вогневих провокацій противника (офіційне зведення станом на 21.08.15)

З 07.00 20.08. до 07.00 21.08.2015 року на Луганському напрямку спостерігалося суттєве зниження динаміки вогневих провокацій противника, а на Артемівському (Попаснянський район) – без змін, напружено. Загалом на Луганщині зафіксовано 3 обстріли. Зазнали вогневого ураження оборонні рубежі ЗС України в районах населених пунктів Попасна, Дружба, Кримське.

Зокрема, о 09-28 з напрямку с. Жолобок (підконтрольного т.з. «ЛНР») бойовики обстріляли зі стрілецької зброї ВОП ЗСУ в районі с. Кримське Новоайдарського району.

З 11 години дня і до опівночі на Луганському напрямку обстрілів не зафіксовано.

На Артемівському напрямку (Попаснянський район) – зафіксоване  обстріли з забороненого міжнародними домовленостями озброєння. Зокрема, о 21.35 з напрямку с. Калиново 152-міліметрова артилерія російських найманців била по наших підрозділах поблизу населеного пункту Дружба Попаснянського району.

З 21-25 до 21-35 зі сторони окупованого  Первомайська терористи здійснили артилерійський наліт (10 залпів) по м. Попасна. Розриви зафіксовано у районі вул. Розовка. Інформації щодо жертв та постраждалих не надходило.

Підрозділи ЗСУ на Луганщині давали симетричну відповідь противнику у рамках Мінських угод, повністю контролюючи ситуацію на Луганському та Артемівському напрямках.

 

Руслан Ткачук, речник АТО у Луганській області, підполковник

21.08.15

 


Комментарии закрыты