На Луганщині зафіксовано — 1 обстріл бойовиків т.з. «ЛНР»

З 07.00 14.09. до 07.00 15.09.2015 року на Луганському та Артемівському (Попаснянський район) напрямках вздовж лінії розмежування загалом дотримувався режим припинення вогню.

Водночас  сьогодні о 2-45 ночі протягом 4 хвилин бойовики т.з. «ЛНР» обстріляли ОП підрозділу ЗС України поблизу с. Кримське Новоайдарського району. НЗФ застосовували стрілецьку зброю – АКМ та РПК. Наші військовослужбовці, дотримуючись режиму припинення вогню, відповіді адептам «руського мира» не дали.

         За інформацією ГУ МВС у Луганській області, 14.09.2015 о 10-30 до Станично-Луганського РТМО з діагнозом осколкове поранення потилиці госпіталізовано місцеву мешканку 1943 р.н. У ході проведення перевірки встановлено, що вказані тілесні ушкодження пенсіонерка отримала 13.09 приблизно о 19-00 у смт. Станиця Луганська, внаслідок детонації розтяжки. За цим фактом проводиться перевірка.

         Режим тиші українські військовослужбовці  активно використовують для вдосконалення професійної майстерності на полігонах, ремонту бойових машин та навчання новобранців, призваних в рамках шостої хвилі мобілізації. Зокрема, поблизу села Трьохізбенка Новоайдарського району зранку наші військовослужбовці відточують навички вогневої підготовки з усіх видів стрілецької зброї, а також озброєння БМП-1 та БМП-2.

DSC_0602

Сили АТО повністю контролюють ситуацію на Луганському та Артемівському напрямках.

 

Руслан Ткачук, речник АТО у Луганській області, підполковник

15.09.15

 


Комментарии закрыты