На Луганщині зафіксовано один обстріл українських позицій

З 07-00 3.11 до 07-00 4.11.2015 року на Артемівському напрямку (Попаснянський район) – перемир’я, на Луганському напрямку зафіксовано 1 обстріл.

На Артемівському напрямку у Попаснянському районі в рамках другого етапу триває верифікація спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ відведення артилерії калібром до 100 мм. За повідомленням прес-служби ОБСЄ, 2 листопада СММ у Луганській області знову відвідала два постійних місця зберігання озброєння ЗСУ та два «ЛНР». У доповіді зазначається, що їх розташування відповідає вимогам відповідних ліній відведення.Зафіксувала наявність всього раніше зареєстрованого там озброєння.

Вчора з 15-30 по 15-45 бойовики НЗФ т.з. «ЛНР» з напрямку хутора Пришиб обстріляли з АГС-17 опорний пункт  підрозділу ЗС України на півдленній околиці Трьохізбенки.Є поранені. Кількість поранених уточнюється. 

Ніч у зоні проведення АТО на Луганщині пройшла спокійно. Військові на передовій продовжують укріплювати свої позиції, пильно стежать за діями бойовиків, щоб у будь-яку мить адекватно відповісти на провокації.

У Сватовому військові сапери продовжують ліквідовувати наслідки катастрофи. За минулий день утилізовано понад  200 боєприпасів. Очищено 2 гектари території навколо складу. Триває підготовка до ведення робіт всередині складу.

Підполковник Руслан Ткачук, речник АТО у Луганській області

 


Комментарии закрыты