На Луганщині заохотили кращих воїнів-танкістів

4 (2) 1 (6)В Луганській області з нагоди Дня танкіста кращих військовослужбовців, які приймають участь у проведенні Антитерористичної операції, заохочено грамотами та подяками за підписом керівника сектору «А».

Так, керівник сектору та його заступники побували в усіх розташуваннях танкових підрозділів, що перебувають на визначених міжнародними домовленостями відстанях від лінії зіткнення із ворогом, аби особисто подякувати хлопцям за службу.

- Танкісти – це ударна міць наших механізованих та аеромобільних підрозділів, а також гроза для проросійських терористів. І хоча учасники АТО зараз не використовують танкові калібри, офіцери і солдати з танковими емблемами завжди готові прийти по допомогу бійцям на передовій, — зауважив начальник групи по роботі з особовим складом сектору «А» полковник Олексій Лесюк.

Серед нагороджених воїнів-танкістів, був й командир танкового взводу 92-ї окремої механізованої бригади старший лейтенант Василь Божок. Молодий воїн виконував завдання на Дебальцевському напрямку, боронив Щастя, Станицю Луганську, Трьохізбенку та інші містечка. Тільки в ході одного бою на початку цього року неподалік Дебальцевого його підлеглі знищили три ворожих танки і десятки ворожих солдат. За успіхи у бойових діях його нещодавно нагороджено орденом князя Ярослава Мудрого ІІІ ступеня.

- Танки для мене та моїх товаришів по танковому батальйону не просто тонни броні. Цю грізну зброю нам доручив Український народ і ми зробимо усе, аби скоріше відновити мир в країні. Обіцяю, що в наших селах та містах знову зазвучить дитячий сміх і жінки не будуть плакати від розставання із любими, — старший лейтенант Василь Божок.

За словами керівництва сектору «А» зони АТО, режим тиші військовослужбовці танкових частин та підрозділів активно використовують для вдосконалення професійної майстерності на полігонах, ремонту бойових машин та навчання новобранців, призваних в рамках шостої хвилі мобілізації

Дмитро Горбунов, прес-офіцер сектору «А», полковник 


Комментарии закрыты