На Луганщину до бійців 24 «залізної» бригади завітали священнослужителі УАПЦ

На Луганщині у польових таборах учасників АТО разом з волонтерами побував єпископ Вишгородський та Подільський Української Автокефальної Православної Церкви Володимир.

Разом з духовною особою до наших захисників завітала й талановита виконавиця авторської пісні, солістка рок-гурту «Вій» Леся Рой. Почесні гості спеціально подолали декілька сотень кілометрів, аби підняти бойовий дух і задовольнити духовні потреби наших воїнів. 
Так, перебуваючи в розташуванні 24-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України, представник православного духовенства передав українським солдатам автомобіль Рено Кенго.


— Технічний засіб для учасників АТО було придбано за кошти, які зібрали прихожани Покровської церкви, що на Подолі у Києві.12003365_1063805860296886_6151945989179600578_nОкрім автомобіля для наших славних захисників було куплено комплект зимових коліс та новий акумулятор. Це не перша наша поїздка до найгарячішого регіону України і щоразу ми матеріально допомагаємо нашим бійцям, — зауважив єпископ Вишгородський та Подільський Української Автокефальної Правосланої Церкви Володимир.У базовому таборі військової частини солістка рок-гурту «Вій» в унісон зі всіма присутніми під гітару виконала декілька популярних та патріотичних пісень. Також гості подарували військовослужбовцям чимало смачних харчових продуктів, приготовлених у домашніх умовах.
- Подібні приїзди людей, які просто випромінюють позитив, дуже добре впливають на бойовий дух солдатів. Адже, наші воїни розуміють, що про них пам’ятають однодумці, які також є справжніми синами українського народу. Дуже важливо, виконуючи бойові завдання, відчувати таку потужну підтримку громади, якій небайдуже майбутнє країни, тішить серце той факт, що з кожним цих людей стає більше, — зауважив офіцер управління сектору «А» майор Віктор Шубець.
На останок свого спілкування із військовослужбовцями 24-ї окремої механізованої бригади єпископ Володимир побажав усім повернутись живими і неушкодженими до своїх рідних. Також від імені своїх прихожан
він  висловив вдячність всім захисникам, які зараз стоять на захисті України від російсько-терористичних загарбників. Єпископ Володимир провів богослужіння. 12002775_1063805826963556_263079044007880138_n

Військовослужбовці змогли сповідатися та прийняти причастя.

Дмитро Горбунов


Комментарии закрыты