На Луганському напрямку — зростання напруження на передовій

З 07.00 29.05. до 07.00 30.05.2015 року обстановка на Луганському напрямку залишалася складною, без різких змін у обстановці. Порушуючи домовленості щодо припинення вогню, минулої доби у денний час з метою провокації терористами було здійснено 5 обстріли вогневих позицій ЗС України, у вечірній та нічний час — 9 разів. Обстріли велися з зенітних установок, мінометів, автоматичних гранатометів, станкових та ручних протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів ДШК та стрілецької зброї, у тому числі снайперської.
На Луганському напрямку джерелами найбільшого напруження минулої доби були Щастя та Станиця Луганська та Трьохізбенка.
Шість разів з підконтрольної «ЛНР» території з гранатометів, зенітних установок, мінометів та крупнокаліберних кулеметів бойовики обстріляли блокпости ЗСУ та територію м. Щастя. Останній обстріл був здійснений сьогодні о 09.20, внаслідок чого осколкове поранення отримав 66-річний місцевий житель, який мешкає на вул. Енергетиків.
Чотири рази зі сторони м. Золоте-5 (підконтрольного «ЛНР») з АГС-17 був здійснений обстріл м. Золоте-4 та с. Троїцьке, Попаснянського району.
Двічі зі сторони пам’ятника князю Ігорю (територія підконтрольна «ЛНР») з АГС та мінометів бойовики обстріляли смт Станиця Луганська.
Тричі (у період часу з 01.15 по 01.25, з 13.40 по 14.15) зі сторони смт Слов’яносербськ і с. Жовте (підконтрольних «ЛНР») із гранатомету здійснений обстріл с. Трьохізбенки.
У період часу з 17.53 по 17.57 зі сторони с. Сокольники (підконтрольного «ЛНР») з гранатомету бойовики обстріляли блокпост ЗСУ у с. Кримське, Новоайдарського району.
В угрупованнях російських найманців спостерігалося зростання чисельності спостережних постів, зросла кількість груп коректувальників артилерійського вогню. Зафіксовано підрозділи артилерійської розвідки ЗС РФ.
Інженерні загони сектору разом з обласними будівельними організаціями виконували завдання по нарощуванню системи інженерних загороджень.

Руслан ТКАЧУК, речник АТО у Луганській області,
Володимир CКОРОСТЕЦЬКИЙ, прес-офіцер сектора «А»
30.05.15

Комментарии закрыты