На Луганському напряку зафіксовано 11 розвідувальних прольотів БПЛА противника

З 07.00 28.05. до 07.00 29.05.2015 року обстановка на Луганському напрямку різких змін не зазнала та залишалася напруженою. Підрозділи ЗС України виконували визначені бойові завдання, охороняли та обороняли базові табори, блокпости, спостерігали за діями супротивника.
Порушуючи Мінських угоди минулої доби у денний та вечірній час бойовики з метою провокації здійснили 11 обстрілів вогневих позицій ЗС України. Адепти «руського мира» вели вогонь з району пам’ятника КНЯЗЮ ІГОРЮ, н.п. СЛОВЯНОСЕРБСЬК, ЗОЛОТЕ, ЖОВТЕ. Під час обстрілів НЗФ застосовували стрілецьку зброю, автоматичні гранатомети, зенітні установки та міномети. Незворотних втрат особового складу ЗС України за добу, що минула не допущено.
Терористи активно перегруповували та доукомплектовували свої загони особовим складом та бойовою технікою. Продовжували приховане переміщення військової техніки, накопичення боєприпасів вздовж смуги зіткнення. В смузі відповідальності сектору «А» було зафіксовано 11 розвідувальних прольотів БПЛА противника.
Інженерні загони ЗС України разом з обласними будівельними організаціями виконували завдання по нарощуванню системи фортефікаційних загороджень. Найбільш загрозлива ситуація зберігалася на напрямах на н.п. СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА, ЩАСТЯ, КРИМСЬКЕ та ТРЬОХІЗБЕНКА.

Руслан ТКАЧУК, речник АТО у Луганській області,
Володимир СКОРОСТЕЦЬКИЙ, прес-офіцер сектора «А»
29.05.15

Комментарии закрыты