На Луганському напрямку – 13 обстрілів бойовиків, у результаті яких поранено 2 військовослужбовців та 1 підлітка

З 07.00 6.07. до 07.00 7.07.2015 року обстановка на Луганському напрямку залишалася напруженою. Впродовж доби зафіксовано 13 обстрілів позицій ЗС України в районах населених пунктів урочище СУХОДОЛ, ЩАСТЯ, СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА та КРИМСЬКЕ.
З 22-50 05.07 до 01-30 06.07 зі сторони смт. Слов’яносербськ (перебуває під контролем НЗФ т.з. «ЛНР») було здійснено обстріли з АГС-17, ЗУ-23-2 та стрілецької зброї ОП ЗСУ поблизу с. Кримське.
З 17-20 до 17-35 російські найманці зі напрямку смт. Фрунзе обстріляли з АГС-17 позиції ЗС України поблизу того ж Кримського. Внаслідок цього отримав поранення військовослужбовець, 1986 р.н., уродженець Полтавщини. Його оперативно госпіталізовано до Сєвєродонецької міської лікарні. Д/з: мінно-вибухова травма та осколкове поранення правої гомілки.
У 20-30 відбувся третій обстріл Кримського. І знову поранено українського військовослужбовця, 1983 р.н., мешканця Івано-Франківської області. З осколковим пораненням лівого плечевого суглобу його евакуйовано до Сєвєродонецька.
О 13-00 6.07 внаслідок обстрілу терористами Станиці Луганської отримав поранення неповнолітній мешканець Луганська, який перебував у цей час зі своєю матір’ю поблизу блокпосту підрозділу ЗС України. У Станично-Луганській районній лікарні юнаку надано медичну допомогу. Встановлено наскрізне вогнепальне поранення правої голені.
О 15-30 співробітники зведеного загону «Тернопіль» спільно з співробітниками СОГ Новоайдарького РВ під час проведення оперативно-розшукових дій між селами Кряківка та Трьохізбенка потрапили під мінометний обстріл (8 пострілів), який був здійснений з території контрольованої НЗФ «ЛНР». Жертв та постраждалих не має.
З 21-35 зі сторони с. Весела Гора, підконтрольного НЗФ т.з. «ЛНР», протягом години російські найманці вели мінометний обстріл Луганської ТЕС у м. Щастя. Били з заборонених Мінськими домовленостями 120-мм мінометів. Внаслідок цього зазнали пошкодження 2 трансформатора, приміщення турбінного відділення. Однак подача електроенергії не припинялася, ТЕС працює у штатному режимі.
На Луганському напрямку незворотних втрат серед особового складу ЗС України не допущено. Підрозділи сил АТО виконували визначені бойові завдання, даючи вогневу відповідь противнику у рамках Мінських домовленостей.

Руслан ТКАЧУК, речник АТО у Луганській області,
Дмитро ЧАЛИЙ, із зони АТО
7.07.15

Комментарии закрыты