На Луганському напрямку – 13 обстрілів

В період з 07.00 24.06. до 07.00 25.06.2015 року обстановка на Луганському напрямку залишалася напруженою.
Впродовж минулої доби бойовики НЗФ так званої «ЛНР» 13 разів обстріляли позиції ЗС України в районах населених пунктів СТАРИЙ АЙДАР, СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА, ЩАСТЯ та село ТРОЇЦЬКЕ.
О 19.00 зі сторони с. Раївка та зі сторони с. Весела Гора (підконтрольних «ЛНР») адепти «руського мира» били з ПТРК (протитанковий ракетний комплекс) та з мінометів по м. Щастя;
З напрямку с. Сокольники (підконтрольного «ЛНР») бойовики обстрілювали з гранатометів та крупнокаліберних кулеметів селища Кряківка та Кримське;
З напрямку підконтрольного «ЛНР» с. Сміле було здійснено обстріл з гранатометів та стрілецької зброї с. Трьохізбенка;
Чотири рази зі боку пам’ятника князю Ігорю бойовики обстрілювали з мінометів, гранатометів та стрілецької зброї Станицю Луганську.
Водночас найбільша напруга зберігалась у Попаснянському районі. Якщо вчора до 19-00 тут було тихо, то вже з 19-05 по 19-10 почався обстріли ВОП поблизу села Троїцьке з АГС-17, великокаліберного кулемета та 82 мм міномета. О 20-10 цей же оборонний рубіж ЗС України обстріляли з 82 мм міномета.
З 19-40 по 20-40 обстрілювався інший ВОП поблизу с. Троїцьке. Бойовики т.з. «Новоросії» цього разу застосували АГС-17. Сьогодні о 5-00 ранку на Троїцькому напрямку працював ворожий снайпер.
Незворотних втрат серед особового складу сил АТО не допущено.
Противник продовжував використання безпілотних літальних апаратів з розвідувальною метою. Підрозділи ЗС України виконували визначені бойові завдання, повністю контролюючи ситуацію на Луганському напрямку.

Руслан ТКАЧУК, речник АТО у Луганській області,
Сергій БЕРЕЦЬ, прес-офіцер сектора «А»,
Василь ЛАБАЙ, прес-офіцер сектора «С

Комментарии закрыты