На Луганському напрямку 20 обстрілів з важкої артилерії

Бойовики дванадцять разів з мінометів, зенітної установки, АГС, стрілецької зброї та кулеметів обстрілювали блокпости Збройних сил України та підконтрольну українській владі територію Луганщини. Внаслідок обстрілу осколкове поранення отримав військовослужбовець.

З 20.05 по 20.30 з підконтрольної «ЛНР» території бойовики зі стрілецької зброї здійснили обстріл гірсько-піхотної бригади у с. Шаров Кут.

Чотири рази з 20.10 по 22.35 зі сторони Мілової Гори, с. Жовте і с. Сокольники (підконтрольних «ЛНР») обстрілювали блокпост ЗСУ у м. Щастя.

Двічі зі сторони Обозної балки та мосту (підконтрольних «ЛНР») з ДШК (ДШК — станковий великокаліберний кулемет під патрон 12,7 мм.) вели обстріл блокпосту ЗСУ у м. Щастя. Внаслідок обстрілу осколкове поранення отримав військовослужбовець ЗСУ.

Вранці зі сторони с. Піонерське (підконтрольного «ЛНР») з мінометів обстріляли територію у с. Болотне.

Зі сторони смт. Слов’яносербськ (підконтрольного «ЛНР») бойовики вели мінометний обстріл блокпосту ЗСУ у с. Трьохізбенка.

З 18.10 по 18.15 зі сторони м. Золоте-5 бойовики обстріляли з АГС-17 блокпост ЗСУ поблизу шахти «Родина». А вночі з ПТУР — блокпост у смт. Станиця Луганська.

Дані факти зареєстровані до ЄРДР та кваліфіковані за статтею 258 КК України «Терористичний акт».

Відділ зв’язків із громадськістю
ГУМВС України у Луганській області

Комментарии закрыты