На Луганському напрямку – 6 обстрілів позицій сил АТО та 2 бойових зіткнення (зведення станом на 7-00 28.07.15)

З 07-00 27.07. до 07-00 28.07.2015 року на Луганському напрямку – без змін. Зафіксовано 6 обстрілів позицій ЗС України та НГ у районах ЩАСТЯ, СТАНИЦІ ЛУГАНСЬКОЇ, КРИМСЬКОГО та КРЯКІВКИ, а також 2  бойових зіткнення, якими російські окупанти перевіряли на міць оборонні рубежі сил АТО.

Зокрема, об 11-15 27.07  бойовики т.з. «ЛНР» здійснили обстріл з ДШК блокпосту на мосту поблизу м. Щастя.

З 13-15 до 14-40 зі сторони с. Сокольники (підконтрольного НЗФ) з міномету, АГС-17 обстріляно блокпост  НГУ, що знаходиться в районі східної околиці с. Кримське. У цей же період протягом години ними вівся турбуючий вогонь  ОП підрозділу ЗС України в районі тубсанаторію. А  з 14-40 також протягом години адепти «русского мира» з напрямку с. Сміле (підконтрольного т.з. «ЛНР») здійснили обстріл з АГС-17 та стрілецької зброї ОП ЗСУ, який знаходиться в районі пануючої висоти поблизу того ж Кримського.

О 13-30 з напрямку с. Сокольники (підконтрольного т.з. «Новоросії») диверсійно-розвідувальною групою противника здійснено спробу прориву у с. Кряківка в районі ОП ЗСУ. Бойове зіткнення супроводжувалося обстрілом з АГС-17, стрілецької зброї та мінометів. Наші військовослужбовці дали рішучу відсіч зайдам і протягом 30 хвилин спроба російських найманців була зведена нанівець. Під час мінометного обстрілу ОП у с. Кряківка отримав осколкове поранення грудної клітини боєць батальйону МВС «Київщина». Пораненого оперативно доставлено до Новоайдарського РТМО.

О 3-27 ще одне бойове зіткнення відбулося між бойовиками т.з. «Новоросії» та військовослужбовцями підрозділу ЗСУ, в районі с. Муратове.

З 7-40 по 8-15 бойовики обстрілювали з АГС-17 позиції «ФАСАД» підрозділу ЗС України у районі моста через р. Сіверський Донець поблизу м. Щастя.

У результаті обстрілу з мінометів Луганської ТЕС, який здійснили терористи сьогодні зранку відключився енергоблок №13, ще один ще працює. Більша частина Луганської області знеструмлена. Зусиллями Луганської обласної військово-цивільної адміністрації в 9:02 работу станції повністю оновлено. 

За повідомленням ГУ МВС у Луганській області о 08-00 до з центральної лікарні Станично-Луганського району з діагнозом мінно-вибухове поранення правої голені доставлено військовослужбовця НГ, 1975 р.н., уродженця м. Умань. Вказані тілесні ушкодження захисник України отримав опівночі 27.07 під час обстрілу блокпосту «СТЕЛЛА» у смт. Станиця Луганська.

Українські військовослужбовці протягом минулої доби міцно утримували оборону, даючи симетричну відсіч агресору з озброєння незабороненого Мінськими угодами. Незворотних втрат серед особового складу ЗС України та інших збройних формувань, що входить до сил АТО на Луганському напрямку не допущено.

Руслан ТКАЧУК, речник АТО у Луганській області, підполковник


Комментарии закрыты