На Луганському напрямку один загиблий та три поранених військовослужбовців

З 07.00 15.05. до 07.00 16.05.2015 року обстановка на Луганському напрямку різких змін не зазнала та залишалася напруженою. Бойовики продовжують здійснювати збройні провокації. У порушення Мінських домовленостей бойовики НЗФ т.зв. «ЛНР» 17 раз обстріляли вогневі позиції ЗС України. використовували міномети, протитанкові керовані ракети та стрілецьку зброю. Після 19-00 зафіксовано 6 обстрілів, з 0.00 – один.
Найгарячіша обстановка склалась, як і в попередні дні, в районі населеного пункту СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА.– з озброєння танку, 2 – з міномету калібром 120 мм. Тут російські найманці застосував міномети калібру 120 міліметрів та танки (по 2 обстріли). Опорні пункти ЗС України у районі населених пунктів ЩАСТЯ та ТРЬОХІЗБЕНКА зазнали ударів ПТУР, ДШК, АГС-17. Не зважаючи на обстріли робота Луганської ТЕС триває. На Луганському напрямку було зафіксовано 5 випадків прольотів ворожих БПЛА.
Особовий склад ЗС України зазнав втрат: один загиблий військовослужбовець та три поранених. Захисник України загинув під час обстрілу Станиці Луганської. Ворожа куля АКМ влучила під бронежилет. Поранених бійців оперативно доставлено до стаціонарної медичної установи. Стан двох легкий, одного – важкий. Слава героям України, які жертвують собою заради захисту Батьківщини!
Інженерні загони ЗС України спільно з будівельними організаціями Хмельниччини, Житомирщини, Закарпаття та Луганщини продовжували нарощення систем фортифікаційних споруд, заковуючи оборонні рубежі сил АТО у залізобетон – дзоти, капоніри, бліндажі.
Підрозділи ЗС України виконували визначені бойові завдання, повністю контролюючи ситуацію на Луганському напрямку.

Руслан ТКАЧУК, речник АТО у Луганській області
16.05.15
DSC_0554

DSC_0544

DSC_0513


Комментарии закрыты