На Луганському напрямку – провокаційні артобстріли у темну пору доби

З 07.00 24.05. до 07.00 25.05.2015 року обстановка на Луганському напрямку залишалася напруженою без різких змін. Зберігалася загроза відновлення бойовиками НЗФ т.зв. «ЛНР» активних бойових дій. Всі підрозділи ЗС України знаходилися повній у готовності до відбиття терористичних атак.

Активізація дій бойовиків відбулась у вечірній та нічний час. У порушення Мінських угод в частині дотримання «режиму тиші» бойовики т.зв. «ЛНР», починаючи із 21.00 здійснили 12 провокаційних обстрілів вогневих позицій ЗС України. Тривалість ведення вогню терористами коливалась від півгодини до 60 хвилин. Поблизу Станиці Луганської бойовики двічі застосовували крупнокаліберну артилерію. Гаряче було й в районі міста ЩАСТЯ та поблизу Луганської ТЕС, де бойовики відкривали вогонь зі стрілецької зброї, великокаліберних кулеметів, ПТКР, АГС-17 та мінометів калібру 120 міліметрів. Втрат особового складу ЗС України не допущено.

Противник продовжував приховане переміщення військової техніки терористичними угрупуваннями т.зв. «ЛНР». Накопичувалися боєприпаси, матеріально-технічні засоби та паливо-мастильні матеріали. На Луганському напрямку зафіксовано 2 розвідувальних прольоти БПЛА противника. Підрозділи сил АТО виконували визначені бойові завдання, спостерігали за супротивником. Інженерні загони ЗС України спільно з обласними будівельними організаціями нарощували систему інженерних загороджень.

Руслан ТКАЧУК, речник АТО у Луганській області,

Володимир СКОРОСТЕЦЬКИЙ, прес-офіцер сектора «А»

25.05.15


Комментарии закрыты