На Луганському напрямку російські найманці збільшили вогневу активність

З 07.00 22.05. до 07.00 23.05.2015 року обстановка на Луганському напрямку характеризувалася як напружена, без різких змін. Зберігалася загроза відновлення бойовиками НЗФ т.зв. «ЛНР» активних бойових дій. Усі підрозділи ЗС України перебували у повній готові до відбиття будь-яких терористичних атак.

         Минулої доби, порушуючи Мінські угоди, терористи здійснили 10  обстрілів вогневих позицій ЗС України. Починаючи з 21.30 в районі населених пунктів Щастя, Артема, Нижньотепле, Станиця Луганська бойовики здійснювали збройні провокації із застосуванням артилерії, автоматичних гранатометів та озброєння танку. Вогнева активність противника тривала упродовж 5 годин. Втрат серед особового складу сил АТО не допущено.

         Користуючись режимом «припинення вогню» противник продовжує здійснювати заходи бойової підготовки, відновлення рівня бойової готовності підрозділів і їх бойового злагодження. Відмічалось продовження активного переміщення бойової техніки та особового складу НЗФ як вздовж лінії зіткнення, так і в глибині тимчасово окупованої території.  Нашою розвідкою зафіксовано випадки конфліктів між козачими формуваннями та угрупуваннями бойовиків т.зв. “ЛНР”.

Водночас зросла інтенсивність розвідувальної діяльності російських найманців за допомогою БПЛА. Найбільш загрозлива ситуація зберігається у напрямах на н.п. КРИМСЬКЕ, ЩАСТЯ, СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА.

Підрозділи ЗС України продовжували виконання бойових завдань та вели спостереження за діями супротивника. У вечірній та нічний час на Луганському напрямку зафіксовано 10 прольотів безпілотників противника. Інженерні загони разом з обласними будівельними організаціями виконували завдання по нарощуванню системи інженерних загороджень.

          Сили АТО повністю контролюють ситуацію на Луганському напрямку.

 

Руслан ТКАЧУК, речник АТО у Луганській області,

Володимир СКОРОСТЕЦЬКИЙ, прес-офіцер сектора «А»

23.05.15


Комментарии закрыты