На Луганському напрямку — відбулося 10 обстрілів з мінометів та автоматичних гранатометів

З 07.00 10.05. до 07.00 11.05.2015 року обстановка на Луганському напрямку залишалася стабільно напруженою. Порушуючи Мінські угоди стосовно дотримання режиму припинення вогню НЗФ т.зв. «ЛНР» обстріляли оборонні позиції ЗС України. Упродовж минулої доби відбулося 10 обстрілів. Три – з міномету, 7 — з автоматичного гранатомету АГС-17. У порівняні з минулою добою кількість обстрілів збільшилась на 7.

Найбільш напружена ситуація залишалась в районі населеного пункту СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА.  Тут бойовики за добу сім разів автоматичні гранатомети АГС-17. Російські найманці вели вогонь по позиціях української армії з напрямку ВЕРГУНКИ.

Втрат особового складу  немає. Зафіксовано один випадок прольоту БПЛА противника в напрямку СОКІЛЬНИКИ – КРИМСЬКЕ.

Підрозділи ЗС України зосереджували  основні зусилля на виконанні бойових завдань, охороні та обороні базових таборів, блокпостів, взводних та ротних опорних пунктів. Створювали додаткові запаси боєприпасів, поповнювали запаси матеріально-технічних засобів, проводили ремонт та технічне обслуговування ОВТ. Групи розмінування здійснювали інженерне дообладнання вогневих позицій підрозділів ЗС України.

 

Руслан ТКАЧУК, речник АТО у Луганській області

Володимир СКОРОСТЕЦЬКИЙ, прес-офіцер сектору «А»

11.05.15

 


Комментарии закрыты