На Луганському напрямку – відносне затишшя

З 19.00 30.06. до 07.00 1.07.2015 року на Луганському напрямку – відносне затишшя.
Впродовж доби бойовики НЗФ так званої «ЛНР» здійснили 4 обстріли позицій ЗС України в районах населених пунктів СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА та НОВОТОШКІВКА. Вчора близько 22-00 поблизу мосту через Сіверський Донець у Станиці спалахнула перестрілка зі стрілецької зброї, мінометів та гранатометів, яка з невеликими перервами тривала до 2-00 ночі. Внаслідок застосування терористами 120-міліметрових мінометів в центральній частині селища в кількох місцях перебитий газопровід. З припиненням вогню ремонтники змогли усунути пошкодження й відновити газопостачання. Центральне електропостачання у Станиці Луганській та прилеглих 7 селах відсутнє. Світло та вода подаються по графіку з допомогою генераторів.
Перестрілки протягом ночі виникали і в інших гарячих точках Луганщини – КРИМСЬКОМУ, КАТЕРИНІВЦІ, ЩАСТІ на БАХМУТСЬКІЙ ТРАСІ в районі 29-го блокпосту. Однак, порівняно з попередніми днями, вони носили локальний характер. Інформації про постраждалих серед мирних мешканців не надходило.
Завдяки зусиллям Луганської обласної військово-цивільної адміністрації та підрозділів ЗС України CIMIC протягом учорашнього дня ремонтні бригади змогли по максимуму відновити пошкоджені терористами комунікації з життєзабезпечення. У Світличному на повну потужність запрацювала насосна станція, розбита реактивними снарядами з РСЗВ БМ-21 «Град» уночі 28 червня. Сьогодні зранку центральний водогін запрацював у Новотошківці. У с. Родіна після двох днів знеструмлення ремонтники відновили електропостачання.
Незворотних втрат серед особового складу сил АТО на Луганщині не допущено. Підрозділи ЗС України, ДПС, МВС та Нацгвардії виконували визначені бойові завдання за призначенням, повністю контролюючи ситуацію на Луганському напрямку.

Комментарии закрыты