На Львівщині повернулись до практики фронтових бойових листків

Публікується в рамках конкурсу «Репортери АТО»

бойов_листВже майже місяць при Львівській облдержадміністрації працює координаційний центр з питань мобілізації та АТО. Зокрема, в центр надходить інформація з офіційних джерел (силових структур, соціальних служб та відділів охорони здоров’я), яка після відповідного опрацювання подається у медіа-засобах в доступній і зрозумілій для мешканців області формі.

За словами куратора Медіа-центру Валерія Лазарчука, найважливіше — це те, що означена інформація є перевіреною і офіційною. А на тлі постійного поширення у соцмережах та деяких інтернет-ЗМІ антиукраїнської дезінформації вона виконує важливу контрпропагандистську функцію.

Відтак, все більшої популярності серед галичан набуває медіа-листок інформаційного центру. Це своєрідний щоденник, який містить лише кілька коротких інформаційних повідомлень, що стосуються питань перебігу антитерористичної операції та мобілізаційного процесу на Львівщині. Окрім того листок містить патріотичні історії з життя наших бійців на передовій, а також їхньої соціальної адаптації після повернення додому. У невибагливому форматі А-4 тут також розповідається й про використання новітніх збройних технологій та бойових машин у зоні проведення АТО.

Важливою складовою інформаційного забезпечення населення виступають і соціальні ініціативи державних органів, спрямовані на захист учасників АТО. За допомогою розгалуженої системи оповіщення в районних державних адміністраціях медіа-продукт координаційного центру потрапляє у кожне село, селище та містечко Львівщини. Ознайомитися ж зі свіжим номером щоденника можна на медіа-щитах, дошках оголошень на вулицях та майданах населених пунктів, біля магазинів, шкіл, церков тощо. Також медіа-сторінка доступна на інформаційних стендах держустанов і підприємств області.

До речі, почути інформацію від координаційного центру можна і у дротовій аудіо-мережі. Приміром, щодня в інформаційних випусках «Львівського радіо» звучить рубрика від координаційного центру Львівської облдержадміністрації. 

Автор: Ігор Галущак


Комментарии закрыты