На ротацію прибули офіцери з досвідом АТО

Згідно із планом ротації штабу АТО в Донецькій та Луганській областях сьогодні, 29 квітня 2015 року проводиться заміна керівного складу та ротація  чергової оперативної зміни командного пункту сектору «А». Заміні підлягає керівник сектору та його заступники, інший особовий склад. Його основний кістяк – це офіцери Оперативного командування «Захід» з міста Рівне. Більшість з них вже не уперше виконують обов’язки у зоні АТО та вже мають досвід бойових дій.

Новоприбулі офіцери одразу ж приступають до прийняття посад, ознайомлення з ситуацією в смузі відповідальності сектору «А» й оперативною обстановкою у військових частинах, що знаходитимуться у їхньому підпорядкуванні. Відповідно, посадові особи, які впродовж двох місяців виконували тут свої посадові обов’язки, передають справи, допомагають новій зміні офіцерів отримати необхідні дані для належного виконання обов’язків по службі, діляться досвідом.

Начальник групи по роботі з особовим складом – заступник керівник сектору «А» по роботі з особовим складом підполковник Олексій Лесюк особисто ознайомив із суспільно-політичною ситуацією у секторі «А» офіцера, який його міняє та супроводив для знайомства із заступником голови Старобільської райдержадміністрації.

Прес-офіцер сектору «А»

полковник Володимир КОРНІЯКА


Комментарии закрыты