На Золотому-4 відбита ДРГ бойовиків т.з. ЛНР

З 07.00 04.05. до 07.00 05.05.2015 року обстановка на Луганському напрямку в смузі відповідальності сектору «А» залишалася складною та помірно напруженою. Зберігалася загроза відновлення бойовиками НЗФ т.зв. «ЛНР» активних бойових дій.

У порушення Мінських угод щодо припинення вогню, в результаті активних дій терористів НЗФ т.зв. «ЛНР» за добу відбулося 1 бойове зіткнення та 1 мінометний обстріл ВОП ЗС України.

Так, з 19.25 до 19.35 по ВОП ЗС України, розташованому поблизу н.п. СИЗЕ, з напрямку БЕРЕГОВЕ терористи випустили 12 мін. Вогонь у відповідь не відкривався.

З 17.30 до 19.00 ДРГ терористів під прикриттям мінометного обстрілу із застосуванням стрілецької зброї зробила спробу штурму блокпосту сил АТО в районі терикону поблизу н.п. ЗОЛОТЕ-4. Мужніми діями військовослужбовців ЗС України терористична атака на блокпост була відбита. Втрат особового складу ЗС України не допущено. Втрати терористів: 1 вбитий.

В смузі відповідальності сектору «А» прольотів ворожих БПЛА не зафіксовано.

Терористи продовжували приховане переміщення військової техніки, накопичення боєприпасів, матеріально-технічних запасів, нарощування свого бойового потенціалу у тому числі за рахунок військових підрозділів та бойової техніки ЗС РФ.

Неподалік Луганська бойовиками т.зв. «ЛНР» було розгорнуто табір з наметів та вагончиків, у якому зосереджена бронетехніка, паливозаправники, інженерні та спеціальні радіотехнічні автомобілі.

Терористи продовжували обладнання вогневих позицій. Терористи НЗФ т.зв. «ЛНР» в районах поблизу лінії зіткнення діють злагоджено, мають одноманітні засоби особистого захисту та військову форму, всі переміщення проводилися приховано, що свідчить про наявність регулярних підрозділів РФ.

Вірогідність активізації дій бойовиків в смузі відповідальності сектору «А» найближчим часом зберігається у напрямах на н.п. ЩАСТЯ, СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА та ТРЬОХІЗБЕНКА.

Підрозділи сектору «А» займалися виконанням бойових завдань, зосереджуючи основні зусилля на охороні та обороні базових таборів, блокпостів, взводних опорних пунктів, підтриманні постійної бойової готовності до відбиття будь-яких терористичних атак. Загальновійськові резерви сектору «А», резерв негайного реагування, артилерійський та протитанкові резерви сектору готові до виконання завдань за призначенням.

 


Комментарии закрыты