Над Луганщиною зафіксовано рекордну кількість прольотів БПЛА противника

З 07.00 2 червня до 07.00 3 червня на Луганському напрямку – без змін.

Активність бойовиків зросла. Протягом доби було зафіксовано 12 обстрілів позицій ЗС України уздовж усієї лінії зіткнення. Для збройних провокацій бойовики  т.з. «ЛНР» використовували автоматичні та підствольні гранатомети, міномети та стрілецьку зброю. Противник намагається викликати вогонь у відповідь і в подальшому висунути українській стороні чергові обвинувачення у порушенні режиму припинення «тиші». Вогнева активність НЗФ так званої «ЛНР» зафіксована на напрямках: ЩАСТЯ, ЗОЛОТЕ-4, ТРЬОХІЗБЕНКА, ФРУНЗЕ, КРИМСЬКЕ, СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА. Останню російські найманці обстрілювали з 120 мм мінометів, які заборонені протоколами Мінських домовленостей.

Учора з 21-00 до півночі знову був обстріляний крайній блокпост поблизу с. Родіна (м. Золоте), через який здійснюється перетин лінії розмежування на окуповані території та в зворотньому напрямку.

Після опівночі з мінометів було обстріляно також блокпост ЗС України при в’їзді в с. Катеринівка (Попаснянський район). Вогонь вівся з боку підконтрольного терористам н.п. Молодіжного. Зафіксовано 15 мін. Інформація про наслідки обстрілу з’ясовується.

Сьогодні (3.06.15)  близько 7-ї години ранку під мінометний вогонь потрапив автомобіль ВАЗ-2107, у якому їхало подружжя із с. Кряківка (належить до Трьохізбенської селищної ради Новоайдарського району). 67-річний чоловік та 64-річна загинули.

Зусилля бандитів зосереджені на перегрупуванні сил і засобів, активному постачанні зброї та боєприпасів. Не виключена також активізація диверсійно-терористичної діяльності як в у зоні АТО, так і поза її межами.

Над Луганщиною вчора було зафіксовано 20 прольотів БПЛА, що також засвідчує пожвавлення активності НЗФ. Більшу активність у проведенні повітряної розвідки противник виявляв у вечірній та нічний час доби.

Підрозділи ЗС України продовжують виконувати визначені бойові завдання. Втрат серед особового складу на Луганському напрямку за минулу добу не допущено.  

 

Руслан ТКАЧУК, речник АТО у Луганській області,

Володимир СКОРОСТЕЦЬКИЙ, із зони АТО, сектор «А»

03.06.2015

 


Комментарии закрыты