Напруження на Луганському напрямку зростає. Загинув військовослужбовець ЗСУ

З 07.00 26.05. до 07.00 27.05.2015 року обстановка на Луганському напрямку залишалася складною з тенденцією до зростання напруження. Всі підрозділи сил АТО знаходилися у готовності до відбиття терористичних атак НЗФ т.зв. «ЛНР.
У порушення Мінських угод щодо встановлення режиму припинення вогню, бойовики т.зв. «ЛНР» із 07.00 26 травня здійснили загалом за добу 20 провокаційних обстрілів вогневих позицій ЗС України.
Вогнева активність противника змістилась на вечірній та нічний час. 18 обстрілів припадають на час після 19.00. Обстріли позицій українських військ тривали починаючи із 20.00 і до 04.00 ранку. Бойовики використовували великокаліберні кулемети, стрілецьку зброю, автоматичні гранатомети та двічі міномети калібру 120 міліметрів. Окрім цього, бойовики почали застосовувати під час обстрілів озброєння танку, САУ та БМП.
Основні напрямки дій противника по лінії зіткнення: КРИМСЬКЕ, ЩАСТЯ, СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА, ПОПАСНА. Попасну протягом години терористи обстрілювали з самохідних артилерійських установок. О 16.30 бойовики обстрілювали м. Золоте-4 Попаснянського району. Внаслідок обстрілу від тяжких міно-вибухових ран, осколкових поранень та внутрішньої кровотечі загинув 27-річний військовослужбовець ЗСУ. Даних щодо втрат з боку мирного населення не надходило.
Минулої доби було зафіксовано 4 прольоти ворожих БПЛА. Безпілотники противника було за маршрутами Донецький – Кримське, Трьохізбенка – Старий Айдар, Мелова Гора – Щастя.
Підрозділи ЗС України повністю контролюють ситуацію на Луганському напрямку.

Руслан ТКАЧУК, речник АТО у Луганській області,
Володимир СКОРОСТЕЦЬКИЙ, прес-офіцер сектора «А»
27.05.15

Комментарии закрыты