Один військовослужбовець отримав мінно-вибухову травму

З 07.00 9 травня до 07.00 10 травня 2015 року ситуація на луганському напрямку різких змін не зазнала і залишається стабільно напруженою. Зберігалася загроза активізації бойових дій терористами. За добу зафіксовано 6 обстрілів терористами позицій підрозділів ЗС України. Порушуючи Мінські домовленості щодо встановлення режиму припинення вогню, бойовики т.зв. «ЛНР» упродовж 25 хвилин обстрілювали з мінометів та АГС-17 ВОП ТЕС в районі міста ЩАСТЯ зі сторони ВЕСЕЛА ГОРА. З напрямку МЕЛОВА ГОРА бойовики двічі нанесли удар по позиціях сил АТО із автоматичних гранатометів та стрілецької зброї. В районі населеного пункту СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА російські найманці з напрямку мосту та пам’ятника Князю Ігорю двічі відкривали вогонь з АГС-17, ЗУ-23-2, ДШК та стрілецької зброї.

Незворотних втрат особового складу, озброєння та військової техніки ЗС України не допущено. Водночас один військовослужбовець під час несення служби отримав  мінно-вибухову травму. Його терміново евакуйовано до стаціонарного медичного закладу. Загрози життю захисника України немає.

За минулу добу на луганському напрямку зафіксовано прольоти БПЛА супротивника на напрямках СТАРОБІЛЬСЬК,  ЛИСИЧАНСЬК та  СОКОЛЬНИКИ.

Підрозділи сектору сил АТО брали участь та надавали допомогу місцевому населенню та органам місцевої влади щодо організації та проведення святкових заходів присвячених 70-літтю Перемоги. Частини ЗС України виконували визначені бойові завдання. Основні зусилля зосереджувалися на охороні та обороні базових таборів, блокпостів, взводних та ротних опорних пунктів.

Руслан ТКАЧУК, речник АТО у Луганській області,

Володимир СКОРОСТЕЦЬКИЙ, прес-офіцер сектора «А»

10.03.15

 


Комментарии закрыты