Офіційне звернення 24-го ОШБ «АЙДАР» до громадськості

Звернення до громадськості особового складу батальйону Айдар вв пп 2950 по ситуації навколо колишнього командира батальйону Мельничука С.П.

Ми, особовий склад вч пп 2950 ОШБ айдар, звертаємося до громадськості, кому не байдуже, що відбувається в Україні, жителям України і проживаючим за її межами.

Нас спонукали звернутися до Вас. Не перестають з’являтися публікації, які пов’язані з колишнім командиром батальйону Мельничуком С. П.,

Протягом всього часу, після отримання депутатського мандата Мельничук не залишав спроб будь-якими способами залишити свій вплив на батальйон, але у зв’язку зі слабким авторитетом на той момент, ці спроби так ні до чого і не привели, і бажання сісти одразу в два крісла не увінчалося успіхом. Ще, будучи комбатом, він заволодів одноосібно печаткою, і ставши депутатом, так її і не повернув, що послужило приводом для перереєстрації батальйону та зміни номера частини з 0624 на 2950.

Ми довго мовчали, але недавні публікації про «подвиги» і не припинення галасу навколо батальйону змушує нас відійти від прямих наших обов’язків, захисту країни, і почати війну іншу, інформаційну.

За час свого депутатства Мельничук постійно дискредитує звання, як офіцера, так і тих людей, які голосували за нього. Витівки підвладних людей Мельничука біля МОУ, викрадення людей (командира розвідгрупи батальйону Радченко І.Р., справа «Укрспирт»), розбій та грабіж – стали нормою цієї структури.

Ми, звичайно, пам’ятаємо, кому ми зобов’язані створенням батальйону, кому належать лаври організатора ОШБ АЙДАР. І ми цього ніколи не заперечували. Велике йому спасибі за це! Його ім’я могло бути вписано в історію, не тільки, як людини, якій прийшла в голову ця ідея, в той час, коли в нашій країні була смута, пов’язана зі зміною влади і вторгненням російських військ, а й своєю працею і прикладом, надалі , залишатися одним з символів нашого підрозділу. Але він вибрав інший шлях, шлях людей, які, прийшовши до влади, почали своє особисте збагачення.

Ще вчора ми стояли з ним, проти цієї влади, плечем до плеча, а сьогодні, він став такою ж владою.

Хочемо також відзначити його політичний вибір. Не будемо заперечувати, що не багато хто з нас є прихильниками «Радикальної Партії», але ми все одно його підтримали, вважаючи, що він займеться боротьбою в парламенті, з тими явищами, з якими, ми боролися ще рік тому на вулицях наших міст. Але його діяльність зводилася до одного, до збагачення. І його перехід від партії Ляшка до Єремєєва (Партія Регіонів) став кульмінацією цієї стратегії.

У цей важкий для країни час, така діяльність, набагато страшніша, ніж інтервенція ззовні.

І хочемо запевнити весь український народ, що 24 ОШБ це добровольці з підвищеним почуттям патріотизму які не чекали агресора вдома, а пішли єдиною громадою на схід дати відсіч і відстояти суверенітет та територіальну цілісність нашої держави і ніхто з айдарівців до цих пір не зробив і ми переконані не зробить ні кроку назад від займаних позицій.(Щастя, ТЕС, Золоте, Трьохізбенка, 25 та 29 блокпости ). Але ці слова стосуються тільки тих айдарівців, які стоять на бойових позиціях, а не псевдо айдарівців, які прикриваючись славною назвою батальйону, гастролюють по Україні брязкаючи зброєю та прикриваючись мандатом депутата Верховної Ради, порочать чесне та добре імя батальйону.

І кожен з Вас, шановні земляки, повинен знати що є айдарівці справжні які виконують свої прямі обов’язки, боронять нашу країну від агресора, і є псевдо айдарівці для яких найважливішою задачею використати військовий конфлікт для власного збагачення, плюючи на славні традиції батальйону та на весь український народ.

Ми просимо прощення у всього народу України! Повірте, нам набагато важче. Немає ні чого страшнішого і болючішого, ніж зрада друга!

Головний старщина 24-го ОШБ  ЗС України, радник заступника Міністра оборони України В.С. Лихоліт,   командовдування та особовий склад 24 ОШБ “АЙДАР”


Комментарии закрыты