Перший дзвоник за 1 км від лінії розмежування (фото + відео)

День Знань відзначили і у Трьохізбенці, що розташована за один кілометр від лінії розмежування на Луганщині. Школа, у яку свого часу влучили ворожі «гради», після ремонту відкрила двері для 70-ти учнів. DSC_0480 DSC_0475 DSC_0488Із них перший дзвоник пролунав для дванадцяти першачків. Вчителі кажуть, — до початку війни на Донбасі, тут навчалося дві сотні учнів, нині — майже удвічі менше. Святкова лінійка пройшла традиційно, в українських традиціях.DSC_0498 DSC_0493 DSC_0516 DSC_0527 DSC_0534

Батьки ж хвилювання не приховували. Щоправда, не через те, що їхня малеча вперше переступила поріг школи, а через неспокійну ситуацію в регіоні. Вчителі ж запевняють, що знають, як діяти у випадку небезпеки.DSC_0529Напередодні Дня знань дітей забезпечили одягом та канцелярськими приналежностями волонтери з Харкова. На на 1 Вересня їх чекав ще декілька сюрприів: від керівника військово-цивільної адміністрації Трьохізбенки Григорія Пригеби — торти та сок, а від в.о. заступника керівника ВЦА підполковника Руслан Ткачук — обіцянка реалізувати для кращих учнів поїздки до Франції, Німеччини та Італії. У цьому, зокрема, допоможе його духівник, благочинний Бишевського благочиння УПЦ, ща на Макарівщині, архімадрит Філарет.


  • Тетяна

    Миру вам і Божої допомоги. Учні та вчителі Лишнянської школи, що на Макарівщині щиро молимось за вас, Руслане. Наш духовний наставник Отець Філарет розповідав про ваш нелегкий, але важливий послух. Дякуємо за привітання на День Знань. Користуючись нагодою, передаємо вітання дітям та вчителям Луганщини с.Трьохізбенка. Хай береже Вас Бог!