Під обстрілом терористів – м. Щастя, Золоте-4, с. Родіна

З 07.00 01.06. до 07.00 02.06.2015 року на Луганському напрямку — без змін. Зухвало порушуючи Мінські домовленості щодо встановлення режиму припинення вогню, бойовики т.зв. «ЛНР» з метою провокації за добу 6 разів  обстріляли позиції ЗС України. Російські найманці вели вогонь зі стрілецької зброї та кулеметів. Джерелом напруги стали м. Щастя та Золоте-4.

Учора (1.06.15) з 20.30 до 00.30 бойовики НЗФ з боку окупованої Михайлівки продовжували обстріли нульового блокпосту ЗС України, розташованого в с. Родіна (м. Золоте). Вели вогонь із кулеметів, автоматичних гранатометів та протитанкової рушниці Симонова (ПТРС). Втрат серед наших військовослужбовців та мирних мешканців немає.

Блокпост у с. Родіна — це єдина точка, через яку на Луганщині здійснюється пішохідний перехід із контрольованої Україною на окуповану територію. Тут відсутні жодні стратегічні військові об’єкти, проте в обох напрямках постійно рухаються пішоходи, велосипедисти, а також транспорт міжнародних гуманітарних організацій. Попри це бойовики продовжують здійснювати обстріли. Протягом минулого тижня блокпосту с. Родіна було поранено чотирьох наших бійців, ще один військовий отримав смертельні поранення й помер у лікарні. Керівник Луганської військово-цивільної адміністрації Г. Москаль висунув рішучу вимогу: якщо обстріли з боку бойовиків т.з. «ЛНР» не припиняться, єдиний пункт пропуску на Луганському напрямку буде закрито.

Протягом минулої доби бойовики т.з. «Новоросії» інтенсифікували повітряну розвідку. За добу на Луганському напрямку зафіксовано 11 прольотів ворожих БПЛА. Бойовики продовжували навчати особовий склад НЗФ та переміщувати ОВТ і матеріальні ресурси уздовж лінії зіткнення.

Основні зусилля підрозділів ЗС України зосереджувались на виконанні визначених бойових завдань. Військовими інженерами спільно із робочими бригадами облдержадміністрацій виконувалися завдання по нарощуванню системи інженерних загороджень в інтересах визначених підрозділів.

.

Руслан ТКАЧУК, речник АТО у Луганській області,

Володимир СКОРОСТЕЦЬКИЙ, прес-офіцер сектора «А»

02.06.15

 

 

 


Комментарии закрыты