Під ударом оборонні рубежі ЗС України поблизу м. Щастя

Станом 07.00 23.04.2015 року обстановка на луганському напрямку характеризувалася як складна та напружена. Зберігалася загроза відновлення бойовиками НЗФ т.зв. «ЛНР» активних бойових дій.  Минулої доби порушуючи Мінські угоди терористи здійснили 10  обстрілів вогневих позицій ЗС України в районі м. Щастя. Обстріли велися з мінометів, гранатометів, крупнокаліберних кулеметів, іншої стрілецької зброї. Учора о 7.30 з напрямку ВЕСЕЛА ГОРА терористи здійснили один пуск протитанкової керованої ракети у напрямку ВОП ЗС України біля мосту в районі м. Щастя.

Інтенсивні обстріли наших позицій велися протягом усієї світлої пори доби та завершилися о 20.25 обстрілом РОП ЗС України в районі м. Щастя з напрямку ВЕСЕЛА ГОРА. Втрат особового складу ЗС України не допущено.

Водночас зросла інтенсивність розвідувальної діяльності терористів з допомогою БПЛА. У вечірній та нічний час було зафіксовано 6 прольотів безпілотників терористів над смугою відповідальності сектору «А» в районах БУКІВКА, СТАРОБІЛЬСЬК, СЄВЕРОДОНЕЦЬК, ГЕЄВКА, ЩАСТЯ, КУРЯЧІВКА.

Терористи продовжували приховане переміщення військової техніки, накопичення боєприпасів, матеріально-технічних запасів, нарощування свій бойовий потенціал у тому числі за рахунок військових підрозділів та бойової техніки ЗС РФ.

Підрозділи ЗС України охороняли та обороняли базові табори, блокпости, взводні та ротні опорних пунктів, вели спостереження за діями бойовиків т.з. «Новоросії». Інженерні загони сектору разом з обласними будівельними організаціями виконували завдання по нарощуванню системи інженерних загороджень. Наші частини повністю контролюють ситуацію на Луганському напрямку.

 

Руслан ТКАЧУК, речник АТО у Луганській області,

Володимир КОРНІЯКА, прес-офіцер сектору «А»

23.04.15


Комментарии закрыты