Під ударом – Станиця Луганська

В період з 07.00 26.06. до 07.00 27.06.2015 року обстановка на Луганському напрямку залишалася напруженою.
Впродовж доби сталася низка випадків порушення бойовиками НЗФ так званої «ЛНР» вимог режиму припинення вогню. Зафіксовано 10 обстрілів позицій ЗС України в районах населених пунктів БОЛОТЯНЕ, ЗОЛОТЕ, СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА та КРИМСЬКЕ.
З вечора 26.06 до ранку суботи бойовики обстрілювали Станицю Луганську з мінометів, стрілецької зброї та протитанковими керованими ракетами (ПТУР). Найбільш інтенсивно вогонь вівся у період із 20.30 до опівночі. Одна з протитанкових керованих ракет ввійшла в землю, але не вибухнула біля будівлі РДА. На вулицях 1 Травня та Барбашова внаслідок прямих влучень згоріли два приватні будинки. Під час нічного обстрілу на вул. Донецькій під вогонь потрапила й загинула місцева мешканка.
У Станиці Луганській та восьми прилеглих селах відсутнє світло, централізована подача води та дуже ускладнений зв'язок. До Станиці направлені сили Державної служби з надзвичайних ситуацій, які мають за завдання забезпечити ключові об’єкти життєдіяльності електроенергією за допомогою генераторів, а також доставити місцевим мешканцям воду.
Безповоротних втрат серед особового складу сил АТО не допущено.
Противник у нічний час продовжував активно використовувати безпілотні літальні апарати з розвідувальною метою. ЗС України повністю контролюють Луганський напрямок.

Комментарии закрыты