Прес-конференція речника АТО у Луганській області 27 серпня (фото)

У кризовому медіа центрі «Сіверський Донець» (м. Сєвєродонецьк) відбулась чергова прес-конференція речника АТО у Луганській області підполковника Руслана Ткачука.2_32 Представники ЗМІ були ознайомлені з ходом Антитерористичної операції у Луганській області. Зазначалося, що протягом останньої доби на Луганському та  Артемівському напрямку (Попаснянський район) – ситуація суттєво загострилася. Незаконні збройні формування, всупереч домовленостям, наростили вогневі провокації, в тому числі з озброєння калібру більше 100 міліметрів. На Луганщині зафіксовано 21 обстріл. Зазнали вогневого ураження оборонні рубежі ЗС України у районах населених пунктів КРИМСЬКЕ, ЩАСТЯ, СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА та села ТРОЇЦЬКЕ. (Подробиці – в офіційному зведенні речника АТО на сайті: www.ato.lisichansk.in.ua).

Під час прес-конференції також було зазначено, що на Луганщині за минуло добу зазнали поранень місцеві мешканці. Зокрема 26 серпня до Центральної районної лікарні Станиці Луганської досталено 2 чоловіки, уродженці с. Вільхове. Вони отримали мінно-вибухову травму, множинні осколкові поранення нижніх кінцівок. Трагедія сталася вчора близько 12-00 у лісосмузі між селищами Вільхове та Болотенне, внаслідок підриву на розтяжці.

Підполковник Руслан Ткачук спростував фейк ЗМІ т.з. «ЛНР» щодо вбивства снайпером в Сєвєродонецька американського інструктора.11939127_959994457392694_2113616236_oА також застеріг мешканців Луганщини, аби не потрапляли «на гачок» шахраїв, які, використовуючи соціальні мережі, обіцяють прискорити отримання пропусків через лінію розмежування.

823c5aa904-1900x700_c

- За грошову винагороду в розмірі 150 грн інтернет-злодюги пропонують швидке оформлення дозволу для переміщення в районі проведення АТО та займаються збором паспортних даних, ідентифікаційних кодів, даних про особистий автотранспорт, — зазначив речник АТО. — Ця інформація у подальшому може бути використана з корисними цілями не тільки ними, але й учасниками незаконних збройних формувань т.з. «ЛНР». Важливо знати, що за наявної електронної системи прискорити отримання дозволів не можливо. Усі запити обробляються почергово.

Отож громадянам варто бути обережними та не використовувати жодних посередників в отриманні дозволів.

Оф. інф.

 

 


Комментарии закрыты