Прес-конференція речника АТО у Луганській області підполковника Руслана Ткачука. Спеціальний гість — голова ОХВУ волонтер-капелан Василь Хіміч

У Сєвєродонецькому кризовому медіа-центрі «Сіверський Донець» відбулася чергова щотежнева прес-конференція речника АТО в Луганській області підполковник Руслана Ткачука. На зустрічі були висвітлені наступні теми:
хроніка АТО за минулу добу, антифейкова боротьба за підтримки «Медіашколи», служіння капеланів-волонтерів в зоні АТО. Останню тему висвітлив Василь Хіміч, підполковник запасу, голова Об'єднання християн-військовослужбовців України.

Стосовно ситуації на Луганському напрямку підполковник Руслан Ткачук повідомив, що з 07.00 15.07. до 07.00 16.07.2015 року на даному напрямку – без змін. Залишається стабільно напружено.
Впродовж минулої доби було зафіксовано 3 обстріли позицій українських підрозділів в районі населених пунктів Кримське та Щастя, вогонь вівся з АГС-17, ПТРК та крупнокаліберного кулемету.
О 21-23 з АГС-17 бойовики так званої «Новоросії» вдарили по позиціях підрозділу Зброєних Сил України у районі туберкульозного санаторію у селищі Кримському.
Об 11-40 з напрямку села Жолобок, що перебуває під контролем «ЛНР», російські найманці обстріляли з ПТРК місце дислокації підрозділу Зброєних Сил України, яке розташоване на північ від селища Донецьке.
О 2-03 з напрямку Веселої Гори, підконтрольної НЗФ так званої «Новоросії» з крупнокаліберного кулемета обстріляно ВОП у районі м. Щастя.
Речник АТО зазначив, що противник продовжував використовувати безпілотні літальні апарати з розвідувальною метою,так, за минулу добу було зафіксовано 6 прольотів ворожих безпілотних апаратів.
«Підрозділи Збройних Сил України у готовності до будь-якого розвитку подій на Луганському напрямку», — прокоментував ситуацію Речник АТО, Руслан Ткачук.

Спеціальний гість голова Об'єднання християн-військовослужбовців України підполковник запасу Василь Хіміч розповів журналістам про свою службу та волонтерську діяльність у зоні АТО.
— Це мій десятий раз, коли я відвідую зону АТО з нашою місією, — зазначив Василь Хіміч. — Стосовно волонтерсько капеланського служіння, то воно дуже різноманітне. В першу чергу хочу відмітити тих представників капеланського руху, які добровільно їздять на фронт, на передову і перебувають по ротації від декількох тижнів до декількох місяців разом з військовими. Інша «категорія» капеланського руху — це такі, що їздять у короткі місіонерські подорожі, десь до тижня, відвідуючи різні підрозділи. Третя – хто перебуває в базових таборах, постійно відвідує поранених в госпіталях, які працюють на полігонах, розміщують молитовні намети і працюють з солдатами, які готуються їхати до зони АТО; працюють з тими, хто повернувся, допомагають проводити реабілітаційні заходи, що є, мабуть, найскладнішим у нашій справі, — розповів голова Об'єднання християн-військовослужбовців України.
Волонтерсько-капеланська місія ОХВУ, яка буває у зоні АТО до тижня, включає в собі й гуманітарну допомогу військовим, так, до Сєвєродонецьку Василь Хіміч привіз продукти харчування, військову форму та медичні препарати.

Кризовий медіа центр "Сіверський Донець"


Комментарии закрыты