Припинено спробу диверсії проти України на кордоні з РФ

О 19.40 16 травня 2015 року на ділянці відділу прикордонної служби «Станично-Луганське» Луганського прикордонного загону відбулось бойове зіткнення прикордонного наряду «Розвідувально-пошукова група» від ОБПК «Суми — 1» з групою невідомих озброєних осіб.
О 19.40 прикордонним нарядом «Розвідувально-пошукова група» у складі 5 в/сл на автомобілі «Кугуар» на напрямку Можаївка (РФ) – Герасимівка(Укр) на відстані 200 м від державного кордону було виявлено невідому особу. При спробі її переслідування та затримання на відстані 100 м від державного кордону було виявлено групу у складі чотирьох осіб в маскувальних халатах, які привели в дію невстановлений вибуховий пристрій та здійснили обстріл складу прикордонного наряду. Наші прикордонники відкрили вогонь у відповідь, після чого ДРГ під прикриттям вогню зі стрілецької зброї відійшла на територію Російської Федерації.
В результаті бойового зіткнення молодший інспектор прикордонної служби старший солдат Косенко О.С. отримав наскрізне осколкове поранення м’яких тканин нижньої третини лівого передпліччя з ліктьової сторони.
За фактом інцидента призначено прикордонну представницьку зустріч, на якій українська сторона офіційно доведе російській про факт порушення державного кордону. За її підсумками обидві сторони проведуть службові розслідування. Остаточна оцінка події буде зроблена після завершення двосторонньої роботи.
DSC_0887

DSC_0894

DSC_0896

DSC_0891


Комментарии закрыты