Резонансні кримінальні правопорушення станом на 20 квітня 2015 року

Крадіжки

19 квітня до Лисичанського міськвідділу міліції надійшла заява від 22-річної місцевої жительки про те, що невідома особа за місцем її мешкання скоїла крадіжку грошей. У ході проведення оперативно-розшукових заходів у скоєнні крадіжки співробітники міліції обґрунтовано підозрюють 23-річну знайому заявниці. Уживаються заходи щодо встановлення місцезнаходження підозрюваної. Даний факт зареєстровано. Проводиться перевірка.

До Сєвєродонецького міськвідділу міліції надійшло повідомлення від 58-річної місцевої мешканки про те, що у період часу з 17 по 19 квітня невідома особа проникла до квартири заявниці на вул. Новікова і скоїла крадіжку її майна. Даний факт зареєстровано. Проводиться перевірка.

ДТП

19 квітня до Троїцького райвідділу міліції надійшло повідомлення від 27-річного місцевого жителя про те, що на перехресті доріг «смт. Троїцьке – с. Козарик» сталася ДТП. Виїздом на місце події співробітники міліції встановили, що 57-річний водій автомобіля «Dodge Ram 2502», рухаючись у напрямку с. Тимонове Троїцького району, не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу та допустив зіткнення з автомобілем «ВАЗ-21053», який рухався у зустрічному напрямку, під керуванням місцевого мешканця 1964 р.н. Внаслідок ДТП водій та пасажир автомобіля «ВАЗ-21053» отримали тілесні ушкодження. Даний факт внесений до ЄРДР і кваліфікований за ч. 1 ст. 286 КК України. Проводиться перевірка.

Пожежа

19 квітня після ліквідації пожежі на вул. Гоголя м. Лисичанськ був виявлений труп 57-річного господаря будинку. Попередня причина пожежі — необережне поводження з вогнем. Даний факт внесений до ЄРДР і кваліфікований за ч. 2 ст. 270 КК України. Проводиться перевірка.

ВЗГ ГУМВС України

у Луганській області

 

Резонансные уголовные правонарушения по состоянию на 20 апреля 2015 года

Кражи

19 апреля в Лисичанский горотдел милиции поступило заявление от 22-летней местной жительницы о том, что неизвестный по месту ее проживания совершил кражу денег. В ходе проведения оперативно-розыскных мероприятий в совершении кражи сотрудники милиции обоснованно подозревают 23-летнюю знакомую заявительницы. Принимаются меры по установлению местонахождения подозреваемой. Данный факт зарегистрирован. Проводится проверка.

В Северодонецкий горотдел милиции поступило сообщение от 58-летней местной жительницы о том, что в период времени с 17 по 19 апреля неизвестный проник в квартиру заявительницы на ул. Новикова и совершил кражу ее имущества. Данный факт зарегистрирован. Проводится проверка.

ДТП

19 апреля в Троицкий райотдел милиции поступило сообщение от 27-летнего местного жителя о том, что на перекрестке дорог «пгт. Троицкое — с. Козарик» произошло ДТП. Выездом на место происшествия сотрудники милиции установили, что 57-летний водитель автомобиля «Dodge Ram 2502», двигаясь в направлении с. Тимоново Троицкого района, не справился с управлением, выехал на встречную полосу и допустил столкновение с автомобилем «ВАЗ-21053», который двигался во встречном направлении, под управлением местного жителя 1964 г.р. В результате ДТП водитель и пассажир автомобиля «ВАЗ-21053» получили телесные повреждения. Данный факт внесен в ЕРДР и квалифицирован по ч. 1 ст. 286 УК Украины. Проводится проверка.

Пожар

19 апреля после ликвидации пожара на ул. Гоголя г. Лисичанск был обнаружен труп 57-летнего хозяина дома. Предварительная причина пожара — неосторожное обращение с огнем. Данный факт внесен в ЕРДР и квалифицирован по ч. 2 ст. 270 КК Украины. Проводится проверка.

ОСО ГУМВД Украины

в Луганской области


Комментарии закрыты