Резонансні кримінальні правопорушення станом на 9.04.15

Злочини проти громадської безпеки
8 квітня на автодорозі, поблизу будинку по вул. Міловській смт. Мілове, під час руху вибухнув а/м «ВАЗ-2121» під керуванням 30-річного співробітника прикордонної застави відділу Державної прикордонної служби України «Мілове» ім. В. Банних. Виїздом на місце події оперативники райвідділу міліції встановили, що вибух стався у результаті спрацювання вибухового пристрою у задній частині автомобілю. Внаслідок вибуху чоловік отримав тілесні ушкодження у вигляді контузії, забійної рани потиличної області голови та був госпіталізований до районної лікарні. Даний факт внесений до ЄРДР і кваліфікований за ч. 1 ст. 258 КК України (Терористичний акт).
8 квітня у ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники Управління карного розшуку ГУМВС України у Луганській області викрили шість луганчан, які беруть участь у НЗФ «ЛНР». Уживаються заходи щодо розшуку та затримання підозрюваних. Даний факт внесений до ЄРДР і кваліфікований за ч. 5 ст. 260 КК України.
Вбивство
8 квітня біля будинку по вул Кафтанова м. Лисичанська з тілесними ушкодженнями у вигляді ножових поранень ушної раковини, у тім’яній та потиличній області голови був знайдений чоловік 1970 р.н., який під час перевезення до міської лікарні у кареті швидкої допомоги помер. У ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники Лисичанського міськвідділу міліції за скоєння злочину викрили та затримали непрацюючого, раніше судимого 41-річного місцевого мешканця, який після сумісного розпиття спиртних напоїв, у ході раптово виниклої сварки, наніс кілька ударів ножем по голові потерпілому. Підозрюваного затримано на підставі ст. 208 КПК України. Даний факт внесений до ЄРДР і кваліфікований за ч. 1 ст. 115 КК України.
Розбій
8 квітня до Сєвєродонецького міськвідділу міліції від 59-річного чоловіка надійшла заява про те, що у серпні 2014 року озброєні невідомі особи у камуфльованому одязі проникли на територію його фермерського господарства у с. Переможне Лутугинського району та незаконно заволоділи особистим майном: транспортними засобами — 30 одиниць (трактори, вантажні автомобілі) та врожаєм пшениці близько 600 тонн. Дані факти внесені до ЄРДР і кваліфіковані за ст.ст. 289, 187 КК України. Проводиться досудове розслідування.
Грабіж
8 квітня у ході проведення досудового розслідування кримінального провадження за фактом спричинення тілесних ушкоджень 35-річній жительці с. Мусіївка, співробітники Міловського райвідділу міліції встановили факт відкритого заволодіння її мобільним телефоном та викрили у скоєнні кримінального правопорушення 63-річну місцеву мешканку. Даний факт внесений до ЄРДР і кваліфікований за ч. 1 ст. 186 КК України.
Крадіжки
До Попаснянського райвідділу міліції звернулася 61-річна мешканка м. Гірське з заявою про те, що 7 квітня невідома особа проникла до її будинку та викрала два мобільні телефони та гроші. Даний факт внесений до ЄРДР і кваліфікований за ч. 3 ст. 185 КК України. Уживаються заходи щодо розшуку та затримання особи, причетної до скоєння крадіжки.
8 квітня до Білокуракинського райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що при перевірці території обслуговування лінії електромережі працівники Білокуракинської РЕМ встановили, що у період часу з березня 2014 року по теперішній час біля с. Гладкове невідомі особи викрали 1,7 км низьковольтного алюмінієвого проводу. Даний факт внесений до ЄРДР і кваліфікований за ч. 1 ст. 185 КК України.
Вилучення боєприпасів
8 квітня у ході проведення оперативно-розшукових заходів оперативники Попаснянського райвідділу міліції за місцем мешкання 27-річного жителя с. Нижнє виявили та вилучили набій калібру 7,62 мм, три набої калібру 5,45 мм, набій калібру 9 мм, сім набоїв калібру 5,6 мм та два мисливських набої калібру 16 мм. Даний факт внесений до ЄРДР і кваліфікований за ч. 1 ст. 263 КК України. Вилучене спрямовано на дослідження.
Вилучення наркотиків
8 квітня співробітники Міловського райвідділу міліції у ході проведення особистого огляду у 48-річного місцевого мешканця виявили та вилучили 50 грамів коноплі. Даний факт зареєстровано. Вилучене спрямовано на дослідження.
Безвісти зниклі
8 квітня до Лисичанського міськвідділу міліції звернулася 64-річна мешканка м. Привілля з заявою про те, що 28 березня пішов з дому та до теперішнього часу не повернувся її син гр. Юрченко С.А. 1977 р.н.
Того ж дня до Лисичанського міськвідділу міліції звернулася жінка 1981 р.н. і повідомила про те, що пішов з дому та до теперішнього часу не повернувся її неповнолітній син гр. Шаламай К.С. 2002 р.н.
До міськвідділу міліції звернулася 57-річна жителька м. Лисичанськ з заявою про те, що 8 квітня пішов з дому та до теперішнього часу не повернувся її чоловік гр. Савчин Я.С. 1958 р.н.
Дані факти зареєстровані. Уживаються заходи щодо встановлення місцезнаходження зниклих.
Розкриття раніше скоєних злочинів
Безвісти зникла
У ході проведення оперативно-розшукових заходів за фактом зникнення безвісти неповнолітньої дівчини 2000 р.н., яка пішла з дому 4 квітня, співробітники Лисичанського міськвідділу міліції встановили місцезнаходження зниклої та повернули її додому. Дівчинка не стала жертвою злочину.
Даний факт зареєстровано.

ВЗГ ГУМВС України
у Луганській області

Резонансные уголовных правонарушениях по состоянию на 9.04.15
Преступления против общественной безопасности
8 апреля на автодороге, возле дома по ул. Меловской пгт. Меловое, во время движения взорвался а/м «ВАЗ-2121» под управлением 30-летнего сотрудника пограничной заставы отдела Государственной пограничной службы Украины «Меловое» им. В. Банных. Выездом на место происшествия оперативники райотдела милиции установили, что взрыв произошел в результате срабатывания взрывного устройства в задней части автомобиля. В результате взрыва мужчина получил телесные повреждения в виде контузии, ушибы затылочной области головы и был госпитализирован в районную больницу. Данный факт внесен в ЕРДР и квалифицирован по ч. 1 ст. 258 УК Украины (Террористический акт).
8 апреля в ходе проведения оперативно-розыскных мероприятий сотрудники Управления уголовного розыска ГУМВД Украины в Луганской области изобличили шесть луганчан, которые принимают участие в НВФ «ЛНР». Принимаются меры по розыску и задержанию подозреваемых. Данный факт внесен в ЕРДР и квалифицирован по ч. 5 ст. 260 УК Украины.
Убийство
8 апреля возле дома по ул Кафтанова г. Лисичанска с телесными повреждениями в виде ножевых ранений ушной раковины, в теменной и затылочной области головы был найден мужчина 1970 г.р., который во время перевозки в городскую больницу в карете скорой помощи скончался. В ходе проведения оперативно-розыскных мероприятий сотрудники Лисичанского горотдела милиции за совершение правонарушения изобличили и задержали безработного, ранее судимого 41-летнего местного жителя, который после совместного распития спиртных напитков, в ходе внезапно возникшей ссоры, нанес несколько ударов ножом по голове потерпевшему. Подозреваемый задержан на основании ст. 208 УПК Украины. Данный факт внесен в ЕРДР и квалифицирован по ч. 1 ст. 115 УК Украины.
Разбой
8 апреля в Северодонецкий горотдел милиции от 59-летнего мужчины поступило заявление о том, что в августе 2014 года вооруженные неизвестные лица в камуфлированной одежде проникли на территорию его фермерского хозяйства в с. Переможное Лутугинского района и незаконно завладели личным имуществом: транспортными средствами — 30 единиц (тракторы, грузовые автомобили) и урожаем пшеницы около 600 тонн. Данные факты внесены в ЕРДР и квалифицированы по ст. 289, 187 УК Украины. Проводится досудебное расследование.
Грабеж
8 апреля в ходе проведения досудебного расследования уголовного производства по факту причинения телесных повреждений 35-летней жительнице с. Мусиевка, сотрудники Меловского райотдела милиции установили факт открытого завладения ее мобильным телефоном и изобличили в совершении уголовного правонарушения 63-летнюю местную жительницу. Данный факт внесен в ЕРДР и квалифицирован по ч. 1 ст. 186 УК Украины.
Кражи
В Попаснянский райотдел милиции обратилась 61-летняя жительница г. Горское с заявлением о том, что 7 апреля неизвестный проник в ее дом и похитил два мобильных телефона и деньги. Данный факт внесен в ЕРДР и квалифицирован по ч. 3 ст. 185 УК Украины. Принимаются меры по розыску и задержанию лица, причастного к совершению кражи.
8 апреля в Белокуракинский райотдел милиции поступило сообщение о том, что при проверке территории обслуживания линии электросети работники Белокуракинской РЭС установили, что в период времени с марта 2014 года по настоящее время возле с. Гладково неизвестные похитили 1,7 км низковольтного алюминиевого провода. Данный факт внесен в ЕРДР и квалифицирован по ч. 1 ст. 185 УК Украины.
Изъятие боеприпасов
8 апреля в ходе проведения оперативно-розыскных мероприятий оперативники Попаснянского райотдела милиции по месту жительства 27-летнего жителя с. Нижнее обнаружили и изъяли патрон калибра 7,62 мм, три патрона калибра 5,45 мм, патрон калибра 9 мм, семь патронов калибра 5,6 мм и два охотничьих патрона калибра 16 мм. Данный факт внесен в ЕРДР и квалифицирован по ч. 1 ст. 263 УК Украины. Изъятое направлено на исследование.
Изъятие наркотиков
8 апреля сотрудники Меловского райотдела милиции в ходе проведения личного досмотра у 48-летнего местного жителя обнаружили и изъяли 50 граммов конопли. Данный факт зарегистрирован. Изъятое направлено на исследование.
Без вести пропавшие
8 апреля в Лисичанский горотдел милиции обратилась 64-летняя жительница г. Приволье с заявлением о том, что 28 марта ушел из дома и до настоящего времени не вернулся ее сын гр. Юрченко С.А. 1977 г.р.
В тот же день в Лисичанский горотдел милиции обратилась женщина 1981 г.р. и сообщила о том, что ушел из дома и до настоящего времени не вернулся ее несовершеннолетний сын гр. Шаламай К.С. 2002 г.р.
В горотдел милиции обратилась 57-летняя жительница г. Лисичанска с заявлением о том, что 8 апреля ушел из дома и до настоящего времени не вернулся ее муж гр. Свечение Я.С. 1958 г.р.
Данные факты зарегистрированы. Принимаются меры по установлению местонахождения пропавших.
Раскрытие ранее совершенных преступлений
Без вести пропавшая
В ходе проведения оперативно-розыскных мероприятий по факту пропажи без вести несовершеннолетней девушки 2000 г.р., которая ушла из дома 4 апреля, сотрудники Лисичанского горотдела милиции установили местонахождение пропавшей и вернули ее домой. Девочка не стала жертвой преступления.
Данный факт зарегистрирован.

ОСО ГУМВД Украины
в Луганской области


Комментарии закрыты