Резонансні кримінальні правопорушення та події Луганщини станом на 6 липня 2015 року

Військові злочини
Протягом доби бойовики з мінометів, гранатометів та стрілецької зброї обстрілювали територію Луганської області, підконтрольну Україні. Внаслідок обстрілу поранення отримав 26-річний прикордонник:
— зі сторони м. Первомайська (підконтрольного «ЛНР») бойовики зі стрілецької зброї обстріляли м. Золоте-4. Внаслідок обстрілу поранення отримав прикордонник 1989 р.н.;

— чотири рази зі сторони пам’ятника князю Ігорю (підконтрольної «ЛНР») бойовики з мінометів і гранатометів обстріляли смт. Станиця Луганська. Внаслідок обстрілу сталося займання нежилого будинку по вул. Лермонтова;

— чотири рази зі сторони території «Мілова гора» (підконтрольної «ЛНР») бойовики з гранатометів обстріляли м. Щастя;

— двічі з напрямку с. Сміле (підконтрольного ЛНР) бойовики обстрілювали з мінометів, гранатометів та стрілецької зброї с. Кримське.
5 липня бойовики зі сторони населених пунктів Піонерське та Ніколаєвка (територія підконтрольна «ЛНР») обстрілювали територію Станично-Луганського лісництва поблизу с. Болотене та Станції Ільїнка. Внаслідок обстрілу сталося займання приблизно 15 га соснового лісу. Натепер пожежа локалізована.
Дані факти внесені до ЄРДР та кваліфіковані за ст. 258 КК України «Терористичний акт».
Вилучення боєприпасів
5 липня на блокпосту у с. Троїцьке Попаснянського району правоохоронці зупинили автомобіль «ВАЗ-2101» під керуванням мешканця м. Рубіжне 1966 р.н. Під час огляду у салоні автівки міліціонери виявили та вилучили 294 патрона 7,62 мм, 2 гранати «РГД-5» та запали до них. Даний факт внесений до ЄРДР та кваліфікований за ст. 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».
Грабіж
До Сєвєродонецького міськвідділу міліції надійшло повідомлення від пенсіонерки 1940 р.н. про те, що по вул. Єгорова невідома особа відкрито заволоділа планшетом у її 11-річного онука. Даний факт внесений до ЄРДР та кваліфікований за ст. 186 КК України «Грабіж». Уживаються заходи щодо розшуку та затримання особи, причетної до вчинення грабежу.
Самогубство
До Біловодського райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що у квартирі на вул. Радянська покінчила життя самогубством місцева жителька 1961 р.н. Перевіркою встановлено, що чоловік загиблої спільно зі своїм товаришем, увійшовши до квартири, виявили на балконі у підвішеному стані на мотузці, яку було прив’язано до газової труби, труп жінки. Під час огляду трупа встановлено, що на шиї мається трансгуляційна борозна під залишками мотузки, видимих тілесних ушкоджень не виявлено. Також встановлено, що жінка з січня 2015 року знаходилась у депресивному стані, неодноразово намагалася покінчити життям самогубством. Труп направлено до Старобільського відділення СМЕ.
Інша подія
До Сєвєродонецького міськвідділу міліції надійшло повідомлення від диспетчера ДСНС про те, що в озері «Кривеньке» потонула малолітня дитина. Виїздом на місце події встановлено, що 5 липня 31-річний місцевий мешканець разом зі своєю 26-річною дружиною та 4-річним сином приїхали відпочивати на вказане озеро, де під час купання хлопчик випав з гумового надувного кругу та потонув. Водолазами ДСНС труп дитини було піднято з глибини 5 метрів на поверхню. Даний факт зареєстровано.
Безвісти зниклий
До Сєвєродонецького міськвідділу міліції надійшло повідомлення від місцевої жительки 1983 р.н. про те, що 27 травня 2015 року її батько гр. Терехов Е.В., 1964 р.н. (мешканець м. Алчевськ) пішов зі свого місця мешкання на роботу та дотеперішнього часу не дає про себе знати. Даний факт зареєстровано.

ВЗГ ГУМВС України
у Луганській області

Пресс-релиз о наиболее резонансных уголовных правонарушениях и происшествиях по состоянию на 6 июля 2015 года
Военные преступления
В течение суток боевики из минометов, гранатометов и стрелкового оружия обстреливали территорию Луганской области, подконтрольную Украине. В результате обстрела ранения получил 26-летний пограничник:
— со стороны г. Первомайска (подконтрольного «ЛНР») боевики из стрелкового оружия обстреляли г. Золотое-4. В результате обстрела ранения получил пограничник 1989 г.р.;
— четыре раза со стороны памятника князю Игорю (подконтрольной «ЛНР») боевики из минометов и гранатометов обстреляли пгт. Станица Луганская. В результате обстрела произошло возгорание нежилого дома по ул. Лермонтова;
— четыре раза со стороны территории «Меловая гора» (подконтрольной «ЛНР») боевики из гранатометов обстреляли г. Счастье;
— дважды со стороны с. Смелое (подконтрольного «ЛНР») боевики обстреливали из минометов, гранатометов и стрелкового оружия с. Крымское.
5 июля боевики со стороны населенных пунктов Пионерское и Николаевка (территория подконтрольная «ЛНР») обстреливали территорию Станично-Луганского лесничества вблизи с. Болотенное и станции Ильинка. В результате обстрела произошло возгорание примерно 15 га соснового леса. На данный момент пожар локализован.
Данные факты внесены в ЕРДР и квалифицированы по ст. 258 УК Украины «Террористический акт».
Изъятие боеприпасов
5 июля на блокпосту в с. Троицкое Попаснянского района правоохранители остановили автомобиль «ВАЗ-2101» под управлением жителя г. Рубежное 1966 г.р. При осмотре в салоне автомобиля милиционеры обнаружили и изъяли 294 патрона 7,62 мм, 2 гранаты «РГД-5» и запалы к ним. Данный факт внесен в ЕРДР и квалифицирован по ст. 263 УК Украины «Незаконное обращение с оружием, боевыми припасами или взрывчатыми веществами».
Грабеж
В Северодонецкий горотдел милиции поступило сообщение от пенсионерки 1940 г.р. о том, что по ул. Егорова неизвестный открыто завладел планшетом у ее 11-летнего внука. Данный факт внесен в ЕРДР и квалифицирован по ст. 186 УК Украины «Грабеж». Принимаются меры по розыску и задержанию лица, причастного к совершению грабежа.
Самоубийство
В Беловодский райотдел милиции поступило сообщение о том, что в квартире на ул. Советская покончила жизнь самоубийством местная жительница 1961 г.р. Проверкой установлено, что муж погибшей вместе со своим товарищем, войдя в квартиру, обнаружили на балконе в подвешенном состоянии на веревке, которая была привязана к газовой трубе, труп женщины. При осмотре трупа установлено, что на шее имеется трансгуляционная борозда под остатками веревки, видимых телесных повреждений не обнаружено. Также установлено, что женщина с января 2015 года находилась в депрессивном состоянии, неоднократно пыталась покончить жизнь самоубийством. Труп направлен в Старобельское отделение СМЭ.
Другое событие
В Северодонецкий горотдел милиции поступило сообщение от диспетчера ГСЧС о том, что в озере «Кривенькое» утонул малолетний ребенок. Выездом на место происшествия установлено, что 5 июля 31-летний местный житель вместе со своей 26-летней женой и 4-летним сыном приехали отдыхать на указанное озеро, где во время купания мальчик выпал из резинового надувного круга и утонул. Водолазами ГСЧС труп ребенка был поднят с глубины 5 метров на поверхность. Данный факт зарегистрирован.
Без вести пропавший
В Северодонецкий горотдел милиции поступило сообщение от местной жительницы 1983 г.р. о том, что 27 мая 2015 года отец гр. Терехов Е.В., 1964 г.р. (житель г. Алчевск) ушел со своего места проживания на работу и до настоящего времени не дает о себе знать. Данный факт зарегистрирован.

ОСО ГУМВД Украины
в Луганской области

Комментарии закрыты