Резонансні кримінальні правопорушення та події станом на 13 червня 2015 року

Військові злочини

Бойовики протягом минулої доби дванадцять разів обстрілювали територію Луганської області, підконтрольну Україні:

— зі сторони с. Червоний Яр (підконтрольного «ЛНР») з АГС-17 був здійснений обстріл смт. Станиця Луганська. Внаслідок обстрілу загинув військовослужбовець ЗСУ 1972 р.н., поранення отримав військовослужбовець 1986 р.н;

— двічі зі сторони с. Весела Гора (підконтрольного «ЛНР») був здійснений мінометний обстріл м. Щастя;

— п’ять разів з підконтрольної «ЛНР» сторони бойовики здійснили мінометний обстріл с. Донецький, с. Новотошківське;

— з території с. Калинове (підконтрольного «ЛНР») бойовики обстрілювали с. Троїцьке Попаснянського району;

— двічі зі сторони с. Обозне (підконтрольного «ЛНР») з «ДШК-7» було обстріляно с. Нижньотепле;

— двічі зі сторони с. Золоте-5 (підконтрольного «ЛНР») з мінометів бойовики обстрілювали м. Золоте-4.

Дані факти внесені до ЄРДР та кваліфіковані за ст. 258 КК України «Терористичний акт».

Розбій

12 червня до Кремінського райвідділу міліції від місцевої мешканки 1952 р.н. надійшло повідомлення про те, що її 20-річний знайомий проник до складського приміщення на вул. Калініна у с. Красноріченське, де здійснив розбійний напад із застосуванням насилля до заявниці. У ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники міліції встановили місцезнаходження та затримали правопорушника в порядку ст. 208 КПК України. Даний факт внесений до ЄРДР і кваліфікований за ч. 3 ст. 187 КК України «Розбій».

Вилучення боєприпасів

12 червня співробітники Попаснянського райвідділу міліції спільно з СБУ, під час огляду ділянки місцевості поблизу нежилого будинку по вул. Залізничної у м. Гірське, виявили та вилучили предмет прямокутної форми, коричневого кольору з отвором, за зовнішніми ознаками схожий на тротилову шашку та фрагмент шнуру з металевим предметом циліндричної форми. Даний факт внесений до ЄРДР і кваліфікований за ч. 1 ст. 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами». Вилучене направлено на дослідження.

Зберігання отруєних речовин

12 червня співробітники ГУМВСУ у ході проведення оперативно-розшукових заходів в одному з гаражів гаражного кооперативу у с. Сиротино (м. Сєвєродонецьк), який належить місцевому жителю 1967 р.н., виявили та вилучили 28 кг сильнодіючої ядовитої речовини «Ртуть», яка знаходилась у 4-х скляних пляшках. Даний факт внесений до ЄРДР і кваліфікований за ч. 4 ст. 321 КК України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних і сильнодіючих речовин». Вилучену речовину передано працівникам ДСНС.

Зберігання наркотиків

12 червня співробітники Старобільського райвідділу міліції, під час проведення санкціонованого обшуку за місцем мешкання 34-річного місцевого жителя на вул. Молодогвардійська виявили та вилучили 3 рослини за зовнішніми ознаками схожу на коноплю, паперовий газетний згорток з речовиною в сухому та подрібненому стані схожу на коноплю, вагою 20 гр., 3 фрагменти пластикових пляшок, металевий наперсток з залишками коноплі.

12 червня у ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники міліції за місцем мешкання 20-річного жителя с. Красноріченськ (Кремінський район) виявили та вилучили поліетиленовий пакет з маковою соломкою, вагою 50 гр.

12 червня у ході проведення оперативно-розшукових заходів за місцем мешкання 43-річного жителя м. Сватове співробітники райвідділу міліції виявили та вилучили два паперових згортка з речовиною рослинного походження у висушеному та перетертому стані, за зовнішніми ознаками схожу на коноплю, вагою 10 гр.

Дані факти внесені до ЄРДР та кваліфіковані за ст. 309 КК України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту». Вилучене спрямовано на дослідження.

Безвісти зниклий

12 червня до Лисичанського міськвідділу міліції від жительки с. Вовчеярівка 1941 р.н. надійшла заява про те, що з лютого 2015 року вона втратила зв'язок зі своїм онуком гр. Буржинським Д.В., 1985 р.н. Даний факт зареєстровано. Уживаються заходи щодо встановлення місцезнаходження зниклого.

ВЗГ ГУМВС України
у Луганській області

Резонансные уголовные правонарушения и происшествия по состоянию на 13 июня 2015 года

Военные преступления

Боевики за прошедшие сутки двенадцать раз обстреливали территорию Луганской области, подконтрольную Украины:

— со стороны с. Красный Яр (подконтрольного «ЛНР») из АГС-17 был произведен обстрел пгт. Станица Луганская. В результате обстрела погиб военнослужащий ВСУ 1972 г.р., ранения получил военнослужащий 1986 г.р.;

— дважды со стороны с. Веселая Гора (подконтрольного «ЛНР») был произведен минометный обстрел г. Счастье;

— пять раз с подконтрольной «ЛНР» стороны боевики совершили минометный обстрел с. Донецкий, с. Новотошковское;

— с территории с. Калиново (подконтрольного «ЛНР») боевики обстреливали с. Троицкое Попаснянского района;

— дважды со стороны с. Обозное (подконтрольного «ЛНР») из «ДШК-7» было обстреляно с. Нижнетеплое;

— дважды со стороны с. Золотое-5 (подконтрольного «ЛНР») из минометов боевики обстреливали г. Золотое-4.

Данные факты внесены в ЕРДР и квалифицированы по ст. 258 УК Украины «Террористический акт».

Разбой

12 июня в Кременской райотдел милиции от местной жительницы 1952 г.р. поступило сообщение о том, что ее 20-летний знакомый проник в складское помещение на ул. Калинина в с. Краснореченское, где совершил разбойное нападение с применением насилия к заявительницы. В ходе проведения оперативно-розыскных мероприятий сотрудники милиции установили местонахождение и задержали правонарушителя в порядке ст. 208 УПК Украины. Данный факт внесен в ЕРДР и квалифицирован по ч. 3 ст. 187 УК Украины «Разбой».

Изъятие боеприпасов

12 июня сотрудники Попаснянского райотдела милиции совместно с СБУ, во время осмотра участка местности вблизи нежилого дома по ул. Железнодорожной в г. Горское, обнаружили и изъяли предмет прямоугольной формы, коричневого цвета с отверстием, по внешним признакам похожий на тротиловую шашку и фрагмент шнура с металлическим предметом цилиндрической формы. Данный факт внесен в ЕРДР и квалифицирован по ч. 1 ст. 263 УК Украины «Незаконное обращение с оружием, боевыми припасами или взрывчатыми веществами». Изъятое направлено на исследование.

Хранение ядовитых веществ

12 июня сотрудники ГУМВД в ходе проведения оперативно-розыскных мероприятий в одном из гаражей гаражного кооператива в с. Сиротино (г. Северодонецк), который принадлежит местному жителю 1967 г.р., обнаружили и изъяли 28 кг сильнодействующего ядовитого вещества «Ртуть», которое находилось в 4-х стеклянных бутылках. Данный факт внесен в ЕРДР и квалифицирован по ч. 4 ст. 321 УК Украины «Незаконное производство, изготовление, приобретение, перевозка, пересылка, хранение с целью сбыта или сбыт ядовитых и сильнодействующих веществ». Изъятое вещество передано работникам ГСЧС.

Хранение наркотиков

12 июня сотрудники Старобельского райотдела милиции, во время проведения санкционированного обыска по месту жительства 34-летнего местного жителя на ул. Молодогвардейская, обнаружили и изъяли 3 растения по внешним признакам похожих на коноплю, бумажный газетный сверток с веществом в сухом и измельченном состоянии похожую на коноплю, весом 20 гр., 3 фрагмента пластиковых бутылок, металлический наперсток с остатками конопли.

12 июня в ходе проведения оперативно-розыскных мероприятий сотрудники милиции по месту жительства 20-летнего жителя с. Краснореченское (Кременской район) обнаружили и изъяли полиэтиленовый пакет с маковой соломкой весом 50 гр.

12 июня в ходе проведения оперативно-розыскных мероприятий по месту жительства 43-летнего жителя г. Сватово сотрудники райотдела милиции обнаружили и изъяли два бумажных свертка с веществом растительного происхождения в высушенном и перетертом состоянии, по внешним признакам похожим на коноплю, весом 10 гр.

Данные факты внесены в ЕРДР и квалифицированы по ст. 309 УК Украины «Незаконное производство, изготовление, приобретение, хранение, перевозка или пересылка наркотических средств, психотропных веществ или их аналогов без цели сбыта». Изъятое направлено на исследование.

Без вести пропавший

12 июня в Лисичанский горотдел милиции от жительницы с. Волчеяровка 1941 г.р. поступило заявление о том, что с февраля 2015 года она потеряла связь со своим внуком гр. Буржинский Д.В., 1985 г.р. Данный факт зарегистрирован. Принимаются меры по установлению местонахождения пропавшего.

ОСО ГУМВД Украины
в Луганской области

Комментарии закрыты