Резонансні кримінальні правопорушення та події станом на 3 червня 2015 року

Військові злочини

Бойовики тринадцять разів обстрілювали блокпости Збройних сил України та підконтрольну українській владі територію Луганщини:

- тричі зі сторони с. Раївка та с. Весела гора (підконтрольних «ЛНР») зі стрілецької та снайперської зброї обстріли блокпостів ЗСУ м. Щастя. Внаслідок обстрілу 38-річний співробітник міліції отримав поранення;

- двічі зі сторони с. Хороше і с. Сокольники (підконтрольних «ЛНР») з гранатометів, стрілецької зброї і зенітних установок обстріли с. Трьохізбенка, блокпосту ЗСУ у с. Кримське, Новоайдарського району.

- двічі зі сторони смт. Слов’яносербськ (підконтрольного «ЛНР») з підствольного гранатомету обстріли блокпосту ЗСУ у районі с. Трьохізбенка;

- зі сторони м. Первомайськ (підконтрольного «ЛНР») мінометний обстріл (10 пострілів) вул. Первомайської та Артемівської м. Попасна;

- двічі зі сторони м. Золоте-5 (підконтрольного «ЛНР») зі стрілецької зброї обстріли блокпосту ЗСУ в районі шахти «Родіна» (м. Золоте-4, Попаснянського району);

- двічі зі сторони с. Жолобок (підконтрольного «ЛНР») зі стрілецької зброї обстріли блокпосту біля с. Донецький.

3 червня о 03.05 зі сторони пам’ятника князя Ігорю (територія підконтрольна «ЛНР») бойовики здійснили мінометний обстріл блокпосту ЗСУ у смт. Станиця Луганська.

Дані факти внесені до ЄРДР та кваліфіковані за ст. 258 КК України «Терористичний акт».

Розбій

2 червня до органів внутрішніх справ надійшло повідомлення про те, що під час захвату у травні 2014 року адміністративної будівлі Головного управління МВС України у Луганській області невідомі особи заволоділи імітаційними засобами (415 одиниць), що перебувають на балансі ГУМВСУ. Даний факт зареєстровано.

Незаконне позбавлення волі

2 червня до органів внутрішніх справ надійшла інформація про те, що 1 травня невідомі особи незаконно позбавили волі 24-річного чоловіка, який пересувався по м. Луганську на автомобілі «Geely MK». Даний факт зареєстровано.

Незаконне заволодіння автотранспортом

2 червня до Рубіжанського міськвідділу міліції звернувся 64-річний місцевий житель із заявою про те, що у період часу з 2013 по 2015 рік невідома особа незаконно заволоділа його автомобілем ВАЗ 2101, р/н 5944ВГТ, який зберігався на подвір’ї будинку по вул. Інтернаціональній.

2 червня до Станично-Луганського райвідділу міліції від 61-річного місцевого жителя надійшло повідомленням про те, що у період часу з грудня 2014 року по червень 2015 року невідомі особи з гаражу на вул. Чапаєва викрали його автомобіль «Москвич» 2125, р/н С0366ВГ, блакитного кольору.

Дані факти внесені до ЄРДР та кваліфіковані за ст. 289 КК України «Незаконне заволодіння транспортним засобом».

Вилучення боєприпасів

2 червня до Новоайдарського райвідділу міліції звернувся 47-річний місцевий житель із заявою щодо добровільної видачі працівникам міліції гранати РГД-5 та запалу до неї. Зі слів чоловіка, він знайшов гранату у листопаді 2014 року в районі с. Дмитрівка, Новоайдарського району. Даний факт зареєстровано. Вилучене спрямовано на дослідження.

Злочини проти громадської безпеки

2 червня на блокпосту в районі с. Щедрищеве м. Сєвєродонецька співробітники ВДАІ затримали 26-річного жителя м. Лисичанськ, який бере участь у незаконному озброєному формуванні «ЛНР». Даний факт зареєстровано. Проводиться перевірка.

Безвісти зниклі

2 червня до Сватівського райвідділу міліції від 56-річного місцевої жительки надійшла заява про те, що 24 травня пішла з дому та до теперішнього часу не повернулась її донька гр-ка Погребняк М.О., 1981 р.н. Уживаються заходи щодо встановлення місцезнаходження зниклої.

Того ж дня до Сватівського райвідділу міліції від 56-річної місцевої мешканки надійшла заява про те, що у серпні 2013 року її чоловік гр. Сироткін О.М., 1959 р.н. виїхав до м. Якутська РФ на заробітки та до теперішнього часу не повернувся.

Дані факти зареєстровані.

ВЗГ ГУМВС України у Луганській області

 

Резонансные уголовные правонарушения и происшествия по состоянию на 3 июня 2015 года

 

Военные преступления

 

Боевики тринадцать раз обстреливали блокпосты Вооруженных сил Украины и подконтрольную украинской власти территорию Луганщины:

 

- трижды со стороны с. Раевка и с. Веселая гора (подконтрольных «ЛНР») из стрелкового и снайперского оружия обстрелы блокпостов ВСУ в г. Счастье. В результате обстрела 38-летний сотрудник милиции получил ранение;

 

- дважды со стороны с. Хорошее и с. Сокольники (подконтрольных «ЛНР») из гранатометов, стрелкового оружия и зенитных установок обстрелы с. Трехизбенка, блокпоста ВСУ в с. Крымское, Новоайдарского района;

 

- дважды со стороны пгт. Славяносербск (подконтрольного «ЛНР») из подствольного гранатомета обстрелы блокпоста ВСУ в районе с. Трехизбенка;

 

- со стороны г. Первомайск (подконтрольного «ЛНР») минометный обстрел (10 выстрелов) ул. Первомайской и Артемовской г. Попасная;

 

- дважды со стороны г. Золотое-5 (подконтрольного «ЛНР») из стрелкового оружия обстрелы блокпоста ВСУ в районе шахты «Родина» (г. Золотое-4, Попаснянского района);

 

- дважды со стороны с. Желобок (подконтрольного «ЛНР») из стрелкового оружия обстрелы блокпоста возле с. Донецкий.

 

3 июня в 03.05 со стороны памятника князю Игорю (территория подконтрольная «ЛНР») боевики произвели минометный обстрел блокпоста ВСУ в пгт. Станица Луганская.

 

Данные факты внесены в ЕРДР и квалифицированы по ст. 258 УК Украины «Террористический акт».

 

Разбой

 

2 июня в органы внутренних дел поступило сообщение о том, что во время захвата в мае 2014 года административного здания Главного управления МВД Украины в Луганской области неизвестные лица завладели имитационными средствами (415 единиц), находящимися на балансе ГУМВД. Данный факт зарегистрирован.

 

Незаконное лишение свободы

 

2 июня в органы внутренних дел поступила информация о том, что 1 мая неизвестные лица незаконно лишили свободы 24-летнего мужчину, который передвигался по г. Луганске на автомобиле «Geely MK». Данный факт зарегистрирован.

 

Незаконное завладение автотранспортом

 

2 июня в Рубежанский горотдел милиции обратился 64-летний местный житель с заявлением о том, что в период времени с 2013 по 2015 год неизвестный незаконно завладел его автомобилем ВАЗ 2101, г/н 5944ВГТ, который хранился во дворе дома по ул. Интернациональной.

 

2 июня в Станично-Луганский райотдел милиции от 61-летнего местного жителя поступило сообщение о том, что в период времени с декабря 2014 по июнь 2015 года неизвестные лица из гаража на ул. Чапаева похитили его автомобиль «Москвич» 2125, г/н С0366ВГ, голубого цвета.

 

Данные факты внесены в ЕРДР и квалифицированы по ст. 289 УК Украины «Незаконное завладение транспортным средством».

 

Изъятие боеприпасов

 

2 июня в Новоайдарский райотдел милиции обратился 47-летний местный житель с заявлением о добровольной выдаче работникам милиции гранаты РГД-5 и запала к ней. По словам мужчины, он нашел гранату в ноябре 2014 года в районе с. Дмитровка, Новоайдарского района. Данный факт зарегистрирован. Изъятое направлено на исследование.

 

Преступления против общественной безопасности

 

2 июня на блокпосту в районе с. Щедрищеве г. Северодонецка сотрудники ГАИ задержали 26-летнего жителя г. Лисичанск, который участвует в незаконном вооруженном формировании «ЛНР». Данный факт зарегистрирован. Проводится проверка.

 

Без вести пропавшие

 

2 июня в Сватовский райотдел милиции от 56-летнего местной жительницы поступило заявление о том, что 24 мая ушла из дома и до настоящего времени не вернулась ее дочь гр-ка Погребняк Н.А., 1981 г.р. Принимаются меры по установлению местонахождения пропавшей.

 

В тот же день в Сватовский райотдел милиции от 56-летней местной жительницы поступило заявление о том, что в августе 2013 года ее муж гр. Сироткин А.Н., 1959 г.р. выехал в г. Якутска РФ на заработки и до настоящего времени не вернулся.

 

Данные факты зарегистрированы.

 

ОСО ГУМВД Украины

в Луганской области


Комментарии закрыты