Російські найманці активізували диверсійно-розвідувальну діяльність на Луганському напрямку

Станом на 7-00 17.05.15 обстановка на Луганському напрямку залишалась напруженою, без різких змін. НЗФ т.зв. «ЛНР», знехтувавши вимоги режиму припинення вогню, з 19.00 минулої доби до 07 ранку 17 травня здійснили 6 обстрілів вогневих позицій ЗС України. Найбільшу вогневу активність противник проявляв в районі н.п. ЩАСТЯ та СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА. Використовуючи нарізну артилерію, міномети, ДШК, ЗУ-23-2 та стрілецьку зброю, бойовики здійснили чотири обстріли укріплених позицій частин ЗС України. Тривалість двох з них сягала близько двох годин.

Учора, 16.05.15, вдень стались два бойових зіткнення підрозділів ЗС України з ДРГ бойовиків у районі Щастя та Станиці Луганської.

На Луганському напрямку зафіксовано 5 прольотів БПЛА противника.

Бойовики НЗФ т.зв. «ЛНР» продовжують переміщення бойової техніки, особового складу як вздовж лінії зіткнення, так і вглибині окупованої території для доукомплектування підрозділів та з метою приховування реальних планів щодо їх подальшого застосування. Активізувалася диверсійно-розвідувальна діяльність противника. Командування сил АТО у секторі «А» вживає необхідні заходи для недопущення випадків ведення бойовиками розвідки та здійснення терористичних актів на території Української держави.

Підрозділи сил АТО продовжували нести службу, не послаблюючи пильності. Найбільш загрозливими залишаються напрямки на СТАНИЦЮ ЛУГАНСЬКУ ТА ЩАСТЯ.

 

Руслан ТКАЧУК, речник АТО у Луганській області,

Володимир СКОРОСТЕЦЬКИЙ, прес-офіцер сектору «А»

17.05.15

 


Комментарии закрыты