Російські найманці обстріляли м. Щастя та Золоте

З 07.00 31.05. до 07.00 01.06.2015 року обстановка на Луганському напрямку в смузі відповідальності сектору «А» залишалася помірно напруженою без різких змін.
У порушення Мінських угод про припинення вогню угруповання бойовиків т.зв. «ЛНР» за добу здійснили 3 обстріли позицій ЗС України в районі південно-східної околиці міста ЩАСТЯ та в районі населеного пункту ЗОЛОТЕ. Усі обстріли припали на день. Терористи використовували кулемети ДШК та крупнокаліберну снайперську зброю. Втрат особового складу ЗС України не допущено. Звечора і до ранку на Луганському напрямку було тихо.
У вечірній та нічний час противник активізував ведення повітряної розвідки. В смузі відповідальності сектору «А» було зафіксовано проліт 4 БПЛА. Терористи продовжували приховане переміщення військової техніки, накопичення боєприпасів, матеріально-технічних запасів уздовж лінії зіткнення.
Разом з будівельними організаціями облдержадміністрацій інженерні загони сектору виконували завдання з нарощування систем інженерних загороджень.
Руслан ТКАЧУК, речник АТО у Луганській області,
Володимир СКОРОСТЕЦЬКИЙ, із зони АТО
01.06.15

Комментарии закрыты