Російських найманців зміцнюють танками, САУ та РСЗВ «Град»

В період з 07.00 30.04. до 07.00 01.05.2015 року обстановка на Луганському напрямку залишалася складною та помірно напруженою. Зберігалася загроза відновлення бойовиками НЗФ т.зв. «ЛНР» активних бойових дій. Підрозділи сектору «А» займалися виконанням бойових завдань. Основні зусилля були зосереджені на охороні та обороні базових таборів, блокпостів, взводних опорних пунктів. Підтримувалася постійна готовність до відбиття будь-яких терористичних атак.

У порушення Мінських угод про припинення вогню, терористичні угруповання т.зв. «ЛНР» за добу здійснили 8 обстрілів З них – 1 артилерійський – в районі південної околиці с. СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА, 5 – з гранатометів АГС-17 та 2 – зі  стрілецької зброї. За аналогічний період минулої доби було зафіксовано 10 обстрілів. Кількість обстрілів зменшилася на 2. Адепти «Русского мира» обстрілювали ВОП та РОП ЗС України в районі м. ЩАСТЯ, де було здійснено 6 з 8 обстрілів з напрямків ВЕСЕЛА ГОРА та МІЛОВА ГОРА.

Втрат особового складу ЗС України не допущено.

В смузі відповідальності сектору в районі с. ГЕЄВКА о 20.45 було зафіксовано проліт одного БПЛА.

Разом з будівельними організаціями облдержадміністрацій інженерні загони сектору виконували завдання по нарощуванню системи інженерних загороджень. В інтересах визначених підрозділів: обладнувалися бліндажі, капоніри, траншеї, прокладалися колонні шляхи.

Загальновійськові резерви сектору «А», резерв негайного реагування, артилерійський та протитанкові резерви сектору готові до виконання завдань за призначенням.

Терористи продовжували приховане переміщення військової техніки, накопичення боєприпасів, матеріально-технічних запасів, нарощування свого бойового потенціалу у тому числі за рахунок військових підрозділів та бойової техніки ЗС РФ.

Для посилення терористичних угруповань НЗФ т.зв. «ЛНР» з території РФ здійснювалося постачання боєприпасів типу «шрапнель» для гаубиць калібром 122-мм, 152-мм та бронебійних боєприпасів до гаубиці Д-30. Також прибуло кілька танків Т-72 та Т-80, бойових машин РСЗВ «Град», САУ та мінометів калібру 120-мм які було розташовано у місцях базування бойовиків.

Неподалік Луганська бойовиками було розгорнуто табір з наметів та вагончиків у якому зосереджена бронетехніка, паливозаправники, інженерні та спеціальні радіотехнічні автомобілі, польова кухня.

Вірогідність наступу бойовиків найближчим часом зберігається у напрямах на н.п. ЩАСТЯ,  СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКЕ та ТРЬОХІЗБЕНКА.

 


Комментарии закрыты