Алея Слави героям (фото)

Трохи більше року зі сторони Російської Федерації до нас прийшла велика біда. Під час обстрілу території суверенної держави України російськими збройними силами загинули її захисники, сини українського народу і наші з вами співвітчизники з різних куточків улюбленої Батьківщини. У перші дні вересня обстрілам були піддані такі населені пункти як селище Перемога, села Дмитрівка та Олексіївка.посвящение в джуры24посвящение в джуры22Ми пам'ятаємо ці обстріли. Ми пам'ятаємо загиблих. Ми не втратили щемливу біль у серці про тих, хто пішов від нас у небуття, віддавши за мирне життя і спокій України найдорожче, що у них було — свої життя. Я впевнений, що пройде зовсім небагато часу, і наші діти стануть вчити новітню історію своєї країни на прикладах мужності і стійкості тих, хто в найтяжчу хвилину не віддав на наругу свої сім'ї, свою культуру і незалежність своєї Батьківщини у драматичні дні 2014 року. Їхні мена будуть золотими літерами вписані в історію України. Вони залишаться в нашій пам'яті, в книгах, і будуть гомоніти кронами дерев, які на честь героїв були висаджені напередодні Дня Захисника України у селищі Перемога на місці, де розігралася вереснева трагедія.

посвящение в джуры25посвящение в джуры29

Це місце стало священним не тільки для новоайдарців. Сюди все частіше і частіше приїжджають родичі загиблих і ті, хто будував на місці жахливого нальоту реактивної артилерії ​​ скромну, але таку величну капличку. У цьому священному місці кожному дається можливість спілкування з Богом, дається можливість заглянути в свою душу і оцінити свої вчинки, дається можливість спілкуватися з душами тих, хто зараз дивиться на нас з потойбічного світу.

посвящение в джуры49 посвящение в джуры51 посвящение в джуры47 посвящение в джуры43Пройшов всього рік з невеликим після того, як смерть вирвала з наших рядів отців, дітей, коханих. Але цього часу стало достатньо для того, щоб на зміну їм прийшло нове молоде покоління. Напередодні Дня Покрови Пресвятої Богородиці біля капличкі Героям та пам'ятного знаку, встановленого на місці їх загибелі вишикувалися шеренги юних джур — майбутніх козаків, які вирішили на місці трагедії посадити Алею Слави Героям. Вони приїхали з усіх сіл району для того, щоб дати клятву на вірність Україні, на вірність його народу. Як в давньою легендою Сфінкс відроджувався з попелу, так і юні джури поповнюють ряди захисників Батьківщини. Вони приймають естафету і нестимуть з честю ідеали самопожертви і вірності народу, успадковані від тих, хто пішов у небуття, але навіки залишився у вдячній пам'яті нащадків, у скромних пам'ятках та в наших серцях.

посвящение в джуры69 посвящение в джуры65Світла їм пам'ять!

Слава захисникам Вітчизни!

Слава Україні!


Комментарии закрыты