СПІВРОБІТНИКИ СПЕЦПІДРОЗДІЛУ МВС ЛУГАНЩИНИ ВІДТОЧУЮТЬ НАВИЧКИ БОЙОВОЇ ПІДГОТОВКИ (ФОТО, ВІДЕО)

Щотижня співробітники спецпідрозділу луганської міліції проводять тренувальні заняття. До автоматизму відточуються навички бойової підготовки. Відпрацьовується тактика ведення бою в умовах міста, захоплення будівлі і його зачистка, евакуація поранених. Кожне заняття проводиться під пильною увагою інструкторів, експертів та керівництва Головного управління МВС України у Луганській області.

 

1 (36)

 

Для навчання міліцейських підрозділів на місцевому полігоні обрано будівлю з умовними терористами, тому й атакують її з великокаліберної техніки.

 

7 (11)

 

З тилу заходить спецпідрозділ «Альфа» і зачищає супротивника зсередини будівлі. Після завершення умовної операції командир дає добро на евакуацію поранених, відходу.

 

7 (6)

 

Такі тренувальні заняття проходять щотижня, щоб навички відпрацьовувалися до автоматизму. Тут немає нічого бутафорного, зброя бойова. Все починається з роботи зі стрілецьким арсеналом. Потім бійці атакують будівлю з гранатомета і БРДМ (броньована розвідувально-дозорна машина). За процесом ретельно стежать інструктори — грузинські бійці, вони ж — наставники. 

 

7 (13)

 

У складі спецпідрозділу немає байдужих, всі бійці усвідомлено готові до бою, адже у багатьох за плечима служба в органах внутрішніх справ і на передовій в зоні АТО.

Відділ зв'язків з громадськістю

ГУМВС України у Луганській області


Комментарии закрыты