Станиця Луганська під вогнем 120-мілімитрових мінометів

З 07.00 13.05. до 07.00 14.05.2015 року обстановка на Луганському напрямку різких змін не зазнала та залишалася напруженою. Бойовики продовжують здійснювати вогневі провокації. За минулу добу відбулося 11 порушень режиму припинення вогню. Російські найманці використовували міномети, протитанкові керовані ракети та стрілецьку зброю.
Найгарячіша обстановка склалась в районі населеного пункту СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА. Тут противник застосував міномети калібру 120 міліметрів. Обстріли позицій сил АТО у цьому районі тривав близько трьох годин. У районі міста ЩАСТЯ бойовики п’ять разів за добу поновлювали вогневу активність. Обстріли позицій ЗС України велися з озброєння БТР, автоматичних гранатометів АГС-17 та стрілецької зброї. Не зважаючи на обстріли робота Луганської ТЕС у місті ЩАСТЯ продовжувалась.
Втрат особового складу ЗС України не допущено. За аналогічний період минулої доби було зафіксовано 14 обстрілів. НЗФ т.з. «ЛНР» продовжують активну розвідку. За минулу добу на Луганському напрямку зафіксовано 9 прольотів ворожих БПЛА.
Підрозділи ЗС України, ДПС, МВС та Національної гвардії виконували визначені бойові завдання. Найбільш загрозливими залишалися оперативні напрямки на ЩАСТЯ, СТАНИЧНИЦЯ ЛУГАНСЬКА. Сили АТО повністю контролюють ситуацію на Луганському напрямку.

Руслан ТКАЧУК, речник АТО у Луганській області,
Володимир CКОРОСТЕЦЬКИЙ, прес-офіцер сектору «А»
14.05.15

Комментарии закрыты