Станиця Луганська під вогнем АГС-17

З 07.00 14.05. до 07.00 15.05.2015 року обстановка на Луганському напрямку різких змін не зазнала та залишалася напруженою. Бойовики продовжують здійснювати вогневі провокації. За минулу добу відбулося 12 порушень режиму припинення вогню. Російські найманці використовували міномети, РПГ-7 та стрілецьку зброю.
Найгарячіша обстановка склалась в районі населеного пункту СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА. Тут противник застосував протягом 40 хв. вів обстріл з АГС-17.
Втрат особового складу ЗС України не допущено. За аналогічний період минулої доби було зафіксовано 11 обстрілів. НЗФ т.з. «ЛНР» продовжують активну розвідку. За минулу добу на Луганському напрямку зафіксовано 3 прольоти ворожих БПЛА.
Підрозділи ЗС України, ДПС, МВС та Національної гвардії виконували визначені бойові завдання. Інженерні загони ЗС України та будівельні організації Луганської області продовжують нарощування системи фортифікаційних споруд вздовж лінії зіткнення. Найбільш загрозливими напрямками залишаються ТРЬОХІЗБЕНКА, ЩАСТЯ та СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА. Сили АТО повністю контролюють ситуацію на Луганському напрямку.

Руслан ТКАЧУК, речник АТО у Луганській області,
Володимир CКОРОСТЕЦЬКИЙ, прес-офіцер сектору «А»
14.05.15

Комментарии закрыты