На Луганщині розпочато практичне відведення танків та артилерії з передової (відео)

5 жовтня 2015 року у секторі «А» зони АТО розпочалося практична фаза відведення танків та артилерії калібром менше 100 мм в рамках реалізації міжнародних мирних домовленостей. Два дні до цього танкісти та артилеристи готували техніку, визначали  місця їх зосередження (на відстані до 15 км від передових рубежів) та організовували всебічну взаємодію (тилові питання, підвезення боєприпасів, зв’язок тощо).

IMG_4774З 5 жовтня протягом 41 діб по всій зоні АТО будуть переміщені у визначені райони танки Т-64 та Т-72, протитанкові гармати Д-48 та Д-44 калібру 85 міліметрів та міномети 2Б-9 82-міліметрового калібру. Відвід озброєння відбуватиметься по черзі: спочатку у секторі «А», а потім — в інших секторах - зі Сходу на Захід. При цьому для відведення визначених зразків озброєння та бронетехніки для сектору «А» надається до 14 діб.

IMG_4769Відвід бронетехніки стратував синхронно в усіх танкових підрозділах. Командири батальйонів та рот після отримання відповідного сигналу зі штабу сектору «А» спланували основні та запасні маршрути висування бойових машин, а також передбачи ли протидиверсійні заходи у нових місцях зосередження.

IMG_4783

Дії українських підрозділів у рамках Мінських угод проводились за обов'язкового моніторинку представників ОБСЄ.

IMG_4811За підготовкою та здійсненням маршу танкового підрозділу 24-ї Окремої «Залізної» механізованої бригади Збройних Сил України з одного з прифронтових містечок спостерігали представники ЗМІ.

- Зранку я отримав наказ про здійснення маршу і за лічені хвилини був готовий до переміщення. Зауважу, що нові місця зосередження вибиралися таким чином, аби у разі погіршення ситуації на фронті ми змогли швидко прийти по допомогу воїнам-піхотинцям. Тож ми завжди готові до активних бойових дій, — зауважив ТВО командира танкового батальйону майор Юрій Мадяр.IMG_4815Інформацію підготували Дмитро Горбунов, прес-офіцер сектору «А» та Руслан Ткачук, речник АТО у Луганській області 


Комментарии закрыты