Сєвєродонецька міська рада шукає підрядника для будівництва Лисичанського моста

Сєвєродонецька міська рада оголошує конкурс на визначення підрядника для виконання робіт з капітального ремонту мосту через р. Сіверський Донець
У 2014 році, під час бойових дій у Сєвєродонецьку, зокрема житлового та промислового сектору, було пошкоджено 2 моста, один з яких відновлено за рахунок місцевого бюджету. Завдяки фінансової підтримки ЄС, на проект «Капітальний ремонт автомобільного мосту через річку Сіверський Донець» Європейським Союзом буде виділено порядку 1,5 млн. євро, що складає 93,47% від вартості проекту.
За словами міського голови Валентина Казакова, після проведення тендеру на виконання проектно-кошторисної документації, міська рада вже отримала перший транш у розмірі понад 1 млн євро. Наразі оголошується конкурс, по закінченні якого буде визначений підрядник на виконання будівельних робіт. Представники тендерного комітету наголошують, що підрядник, зокрема, повинен мати відповідну ліцензію, достатньо матеріальних, фінансових ресурсів та досвід виконання подібних робіт. Вся тендерна документація розміщена на офіційному сайті міськради у розділі «Капітальний ремонт автомобільного мосту через річку Сіверський Донець».
Валентин Казаков звертає увагу на те, що завдяки фінансової підтримки ЄС буде відновлений важливий стратегічний об’єкт, який з’єднує два міста: Сєвєродонецьк та Лисичанськ. Мост, довжиною майже 288 м та шириною 7 м., відбудовуватиметься за європейською якістю.

Із загальною інформацією щодо події можна ознайомитись: http://www.sed-rada.gov.ua/proekt-kap456talnii-remont-avtomob456lnogo-mostu-cherez-r-s456verskii-donec

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, контактуйте з:
Ганна Скрипник,
провідний спеціаліст відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
Сєвєродонецької міської ради
+3806452-4-43-10, 050-688-16-55
pressa@sovet.sed.lg.ua


Комментарии закрыты